• Diğer

Sultangazi

Osman Şeker’den Yeni Yıl Mesajı

Erzurum İli Şenkaya İlçesi Esenyurt Köyü Yardımlaşma, Dayanışma Dernek Başkan Yardımcısı ve Alperan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Osman Şeker, yeni yılın yeni umut ve yeni başlangıç olduğuna dikkat çekti. Şeker'in yeni yıl mesajı şöyle;

Osman Şeker’den Yeni Yıl Mesajı

Okunma: 773

26 Aralık 2016 21:41
-A

+A

“ Hüzünleriyle sevinçleriyle, gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. Her yeni yıl, beraberinde yeni umutlar ve başlangıçlar getirir. Geride bıraktığımız yılın bir muhasebesini yaparken, aynı zamanda yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini planlamak, zamanımızı ve enerjimizi ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.
 
Ne mutlu bizlere ki, farklı inanç ve kültürlerden her bir insanımızla birbirlerimize kenetlenmiş olarak, birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir geleceğe güvenle bakıyor ve huzur içinde yeni bir yıla giriyoruz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yılının tüm Sultangazili hemşerilerim için sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni eder, ilçemizde barış, kardeşlik ve hoşgörü ikliminin devamını dilerim”
 
     
Erzurum İli Şenkaya İlçesi Esenyurt Köyü Yardımlaşma,
Dayanışma Dernek Başkan Yardımcısı ve
Alperan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı
Osman Şeker

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku