• Diğer

Sultangazi

Zülfükar Yeşil’den Ramazan Bayramı Mesajı

Yeşil Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Zülfükar Yeşil, Ramazan bayramının Türk ve İslam alemine ve tüm dünyaya huzur, esenlik ve barış getirmesi dileğinde bulundu.

Zülfükar Yeşil’den Ramazan Bayramı Mesajı

Okunma: 225

13 Haziran 2018 12:30
-A

+A

Zülfükar Yeşil Mesajında, ''Toplumsal birlikteliğin daha derinden yaşandığı ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Ramazan Bayramı'na daha ulaşmanın mutluluğunu ve coşkusunu milletçe hep birlikte yaşıyoruz'' diyen Yeşil, bayramların umutları canlandıran, herkesi kaynaştıran ve bütünleştiren, toplumsal huzuru pekiştiren anlamlı günler olduğunu vurguladı.

Yeşil mesajında, şunları kaydetti. ''İyilik ve güzelliklerin filizlendiği bayramlar aynı zamanda millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin aramızdaki bağları geliştirmenin vesilesidir. Milletimizi güçlü kılan büyük medeniyet geleneğimizin, köklü kültürümüzün ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu, bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Dünya milletleri arasında bizi farklı kılan bu özelliklerimiz, toplumsal yaşamımızın simgeleşen günlerinden olan bayramlarımızda daha güçlü hissedilmekte ve geleceğe yansımaktadır.

Bu duygularla Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum'' dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1