• Diğer

Sultangazi

Zeki Yıldız, Meclis Üyesi Adaylık Başvurusunu Yaptı

İstanbul Sultangazi Muhtarlar Dernek Başkanı, Cebeci Mahalle Muhtarı Zeki Yıldız, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği aday adaylık başvurusunu yaptı.

Zeki Yıldız, Meclis Üyesi Adaylık Başvurusunu Yaptı

Okunma: 929

1 Aralık 2018 00:42
-A

+A

20 yılı aşkın bir süredir Cebeci Mahalle muhtarlık görevini layıkıyla yerine getiren, Cebeci halkının sevgisini kazanan Zeki Yıldız, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Meclis Üyesi olarak hizmete devam etmek istiyor.


 
Bugün tüm mahalle muhtarların desteğini arkasına alarak AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına gelen Yıldız, başvuru formunu ilçe başkanlığına teslim etti. Daha iyi hizmet sözü veren Yıldız, konuşmasında şunları söyledi.


 
Yıldız, “ Sultangazi’de Belediye’yi de Meclis Üyeliğini de hep beraber kazanacağız ve bunun için çalışacağız. Sizlere söz veriyorum. Bu görev bizlere verilirse sizlere gönülden, hizmet için çalışacağız. Her türlü hizmetinizde ve emrinizdeyim. Biz vatandaşa hizmet için geliyoruz. Emrinizde olduğumu zaten bugüne kadar sizlere kanıtladığımı düşünüyorum. AK Parti’den meclis üyesi seçilmem halinde hem vatandaş, hem de Sultangazi kazanacaktır. Benim gibi bu davaya inanan birçok arkadaşım müracaat ta bulundu. Diğer arkadaşlarım da çok iyi çalışacağını ifade etmiştir. Ama ben daha iyi, daha fazla çalışmak istiyorum. İktidar Partisini temsilen bu göreve bizleri layık görürlerse sizlere daha iyi hizmet edeceğim. Bana destek veren muhtar arkadaşlarıma teşekkür eder şükranlarımı sunuyorum” dedi.  

  


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1