Sultangazi

Yusuf Özel, Fatih Bostan’ı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, İlçe Başkan Yardımcısı, Sultangazi’nin önde gelen iş adamlarından Nar Akü Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bostan’ı makamında ziyaret etti.

Yusuf Özel, Fatih Bostan’ı Ziyaret Etti

Okunma: 829

30 Eylül 2017 12:15
-A

+A

 
İlçe Başkan Yardımcısı, Sultangazi’nin önde gelen iş adamlarından Nar Akü Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bostan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’in kendilerini ziyaret etmesinden memnuniyet duyduk. Bu gibi ziyaretler hem esnafımızı mutlu ediyor, hem de ilçe teşkilatımızın iletişimini kuvvetlendiriyor ve kaynaşmayı artırıyor.


 
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ziyarette şunları dile getirdi. İlçe teşkilatımızı motife etmek, değerli esnafımızın durumunu incelemek için zaman zaman bu tür ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. İlçe Başkan Yardımcım Fatih Boztan ilçede yapmış olduğu çalışmaları kendisinden dinledik. İsteklerini ve bizden beklediklerini kendisinden dinleyerek not aldık. Sultangazi esnafı ile ilgili sorunlarla ilgileneceğimizin sözünü verdik. Ben ilçe Başkan yardımcım ve iş adamımıza başarılar diliyorum” dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku