Sultangazi

Yetimlerin yüzü, Ramazan’da da İlknur Altunay ile Gülüyor

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Ramazan ayı boyunca yetim ailelere iftar ziyaretleri yaparak onlara yalnızlıklarını unutturup, kardeşliği hissettiriyor.

Yetimlerin yüzü, Ramazan’da da İlknur Altunay ile Gülüyor

Okunma: 665

10 Haziran 2017 16:40
-A

+A

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Ramazan ayı boyunca her gün Sultangazi’de yaşayan yetim, öksüz ve engelli vatandaşları ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını söylüyor. Bu Cuma günü de  Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Müdiresi Münire Ceyhan ve Sultangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Müdiresi Ayten Zontul ile birlikte bir çok aileyi ziyaret etti. Üniversiteye hazırlanan ve annesiyle birlikte hayatını sürdürdüğü bir eve misafir olan ekiplerin ziyareti evde tam bir bayram havası esmesine neden oldu.

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, “Ramazan ayı boyunca Sultangazi Belediyesi tarafından desteklenen yüzlerce yetim çocuğumuz ve anneleriyle birlikte elden ele yardım merkezimiz tarafından giydirilmektedir. Belediyemiz tarafında gıda temini yapılmaktadır. Biz bu ailelerimizi ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını anlatmaya çalışıyoruz. Buda bir insanlık görevidir” dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku