Sultangazi

Yetim ve Öksüzlerin İlknur Annesi

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, yetim ve öksüzlere kol kanat gerdi. İlknur Altunay, “ yetim ve öksüz vatandaşların her zaman yanında olduklarını” belirtti.

Yetim ve Öksüzlerin İlknur Annesi

Okunma: 396

26 Ağustos 2017 22:28
-A

+A

Tüm bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da yetim ve öksüzlerin İlknur Annesi kapı kapı dolaşarak kimsesizin kimsesi oldu. Günlerdir hummalı bir çalışma temposuyla dur durak bilmeden kapı kapı dolaşarak yetim ve öksüzlerin yüzünü güldüren Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, duygulu anlar yaşasa da yetimlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 


 
Gazetemize açıklamada bulunan Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezini kurduğumuz ilk günden bugüne kadar her zaman yardıma muhtaç, yetim, öksüz vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Belediyemizin ve hayırsever iş adamlarımızın imkanları ölçüsünde elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Bu mübarek kurban bayramında elimizden geldiğince bir yetim veya öksüzün yüzünü güldürebildiysek, başını okşayıp tatlı bir tebessümle onların yanında olduğumuzu his ettirebildiysek ne mutlu bize. Biz Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi olarak Sultangazi Belediyemize ve emeği geçen hayırsever iş adamlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku