Sultangazi

Yeni Koç Hafriyat Şirketler Grubu İftar Verdi

Yeni Koç Hafriyat, geleneksel iftar programını Sultan Kasrı’nda gerçekleştirdi.Yeni Koç Hafriyat Sultan Kasrı’nda gerçekleştirdiği İftar Programı ile iş ortaklarını, çalışma arkadaşları ve yakın dostlarını bir araya getirdi.

Yeni Koç Hafriyat Şirketler Grubu İftar Verdi

Okunma: 1398

20 Haziran 2017 11:44
-A

+A

Nezih ve samimi bir atmosfer ortamında geçen İftar Programı’na Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Kurucu Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çeştan, Eyp inşaat Tayyip ve Eyyüp Yıldız, Zirve Mühendislik Cumhur Akpınar, Sit Eminler inşaat Erdal Sit ve Yener Avşar, Avşar inşaat Güngör Avşar ve Zafer Avşar, Berk Yapı Emrah Koçak, Yusuf İnşaat Burhan Sit, Duman, Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır,  Karaca İnşaat Halit Karaca, Aydemir İnşaat Enver Aydemir, Özben inşaat Cevdet Özben, Barış İnşaat Ayhan Avşar, Petek İnşaat Murat Petek, Öz Duman İnşaat Adem, Acet İnşaat Bilal Acet, Akın İnşaat Ebubekir Akın, Konsey İnşaat Erol Avşar, Ayka Grup Muhammet Karabıyık ve Faruk Aygun, Yaşar İnşaat Kasım Karaduman, Ömeroğlu İnşaat Fatih Ömer, Aydın İnşaat Fatih Aydın, MYK İnşaat Abdullah Yazıcı, MK İnşaat Murat Kara, Öz Topçu İnşaat, Erkanlar İnşaat, Demirtaş Yıkım, Işık İnşaat Şevket Işık, Yücel İnşaat Yücel Avşar, Sancak İnşaat Engin Engin, Zengin İnşaat Engin Zengin, Engin İnşaat Yunus Engin, Velioğlu İnşaat Sinan Velioğlu, Bay İnşaat Talat Bayram, Maksan Soğutma, Enes Ayakkabı, Mehmet Aydın, Koçoğlu hafriyat, İktimur İnşaat Ramazan İktimur, Koç ailesinin yakınları katıldı.
Yeni Koç Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz İftar programını İnşallah ömrümüzün yettiğince devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bu güzel ülkede bu şanlı bayrak altında sizler gibi güzel dostlara sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinize teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum ”dedi. Yeni Koç Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç gece boyunca davetlilerle tek tek ilgilendi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku