• Diğer

Sultangazi

Yeni Koç Hafriyat Koçcity, İş ve Siyaset Dünyasını İftarda Buluşturdu

Yeni Koç Hafriyat Koçcity Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç ve kardeşleri tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı Sultangazi’nin seçkin Mekanların başında gelen Sultan Kasr-ı’da gerçekleşti.

Yeni Koç Hafriyat Koçcity, İş ve Siyaset Dünyasını İftarda Buluşturdu

Okunma: 2178

27 Mayıs 2018 23:17
-A

+A

Yeni Koç Hafriyat Koçcity Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç ve kardeşlerinin ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına; İş, ve siyaset dünyasından önemli isimler katıldı. AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahan Dursun, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Meclis Üyeleri İmdat Kamacı, İsrafil Taşçı, Hamdullah Altıntop, Eyüp Erdal, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Alihan Genç, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammet Özdemir, Kerim Şengül ve çok sayıda vatandaş katıldı.  
Ramazan ayının ruhuna uygun tasavvuf müziği eşliğinde ezanın okunmasını bekleyen misafirler, daha sonra hep birlikte dua ederek oruçlarını açtı. Yüzlerce kişinin hep birlikte iftar yaptığı program ile Sultangazi’den tüm dünyaya birlik ve beraberlik mesajı gönderildi.


 
Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahan Dursun, gecede yaptığı konuşmasında, Sultangazi’de onlarca yıldır hep birlikte kardeşlik içerisinde yaşadıklarını belirtti. Günümüzde dünyanın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu da ifade eden Başkan Dursun, “Dünyanın muhtaç olduğu ecza, bu sofralarda ayan beyan ortadadır. İnsaniyetin çölde vaha misali aradığı sofra bugün Sultangazi’de Sultan Kasr-ı’da el birliğimiz ile kurulmuştur. Çatısı kardeşlikten çatılmış dünya evinin hasret kaldığı en güzel manzara birlikte kurduğumuz bu rengarenk sofradır. Ben bu sofraya baktıkça ümit var diyorum. Bu sofrada sizlerle buluşunca Ramazan’ı daha bir seviyorum.  Sultan Kasr-ı’da ki bu güzel manzaraya baktığımda adına dünya denilen bu hayatî sınavda iyilikte buluşan güzel insanlar görüyorum.” şeklinde konuştu.


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1