• Diğer

Sultangazi

Yaşar Şimşek, Cağ Kebabı Bizim İşimiz

Sultangazi yeni bir lezzet durağına daha kavuştu. Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı üzerinde açılan Erzurum Cağ kebabı, yöresel Erzurum Cağ Kebabı’nın en lezizini Sultangazililerle buluşturuyor.

Yaşar Şimşek, Cağ Kebabı Bizim İşimiz

Okunma: 2070

5 Ekim 2018 01:14
-A

+A

Erzurum’un unutulmaz lezzetini, Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı üzerinde açtığı yeni yerinde devam ettirmek isteyen Yaşar Şimşek, “ Kendini ispatlamış bir ekibimizle Sultangazililere hizmet etmek için işyerinizi açtık. Erzurum’un en güzel Cağ kebabını yaptığımızı iddia ediyoruz. Etimiz yaylalarda yetişen kuzulardan özel olarak seçiliyor. Yağsız ve sinirsiz seçilen etlerden odun közünde pişirilen cağ kebabımız özel bir lezzet sunuyor” dedi.


 
 
Erzurum Cağ Kebap kurucusu Yaşar Şimşek, “Bizim amacımız Sultangazili hemşerilerimize damak tatlarına uygun bir kebap yedirebilmek. Bir Sultangazili canı cağ kebabı yemek istediğinde bir başka yerde bu lezzeti aramasın. Emin olsun buraya gelen her vatandaş memnuniyetle ağırlanacak ve damak zevklerine uygun bir şekilde cağ kebabı yiyebilecek. Biz burada müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden ziyade temiz bir ortam ve temiz bir lezzet sunuyoruz” diye konuştu.


 
Kadayıf Dolması Erzurum’a has bir lezzettir
İşletme sahibi Yaşar Şimşek, “Erzurum’un muhteşem tatlısı Kadayıf Dolması konusunda yaptığı açıklamada Kadayıf dolmasının çok eski bir tarihe dayandığını şimdi ise Erzurumluların her gün tükettiği ve vazgeçemediği tatlıya dönüştüğünü söyledi. İşletmelerinde günün 24 saatinde bulunan Kadayıf dolmasının lezzetini Sultangazililere sunduklarını ve çok beğenildiğini” söyledi.

 
 
 
Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı No: 51 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu karşısı Sultangazi – İstanbul. Adresinde Cağ kebabı yemek bir ayrıcalıktır.
 
Adres:
 
Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı No: 51 Sultangazi – İstanbul
 
Bu telefonlardan rezerve yapabilir. Spariş verebilirsiniz
 
Tel: 0553 775 25 24 – 0536 853 37 26

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1