• Diğer

Sultangazi

Yarcan Tan, CHP Örgüt Toplantısında Konuştu

Çarşamba günü Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Sultangazi İlçe Örgütü Yerel seçim gündemiyle İlçe Başkanı Murat Poyraz Başkanlığında toplandı.

Yarcan Tan, CHP Örgüt Toplantısında Konuştu

Okunma: 218

25 Ocak 2019 10:04
-A

+A

Beklenenin üzerinde bir katılım gerçekleşti. İlçe Başkanı Murat Poyraz’ın açılış konuşmasının ardından söz alan ilçe yöneticileri ve örgüt üyeleri gündem ile ilgili düşüncelerini ifade etti. Konuşmacılar içerisinde göze çarpanlar arasında birinci sırayı CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı Yarcan Tan aldı.
 
Tan, gündem ile ilgili şunları konuştu. “ Ülkenin içerisinde bulunduğu ekonomik kriz başta olmak üzere, adalet, özgürlük ve hukuk’un yok sayıldığı, ortak aklın olmadığı tek kişinin hepimizi ilgilendiren konularda karar verdiği bir durumdayız. Bu durum karşısında herkes mutsuz ve umutsuz. Türkiye’nin kurucu patisi CHP yeniden tarihi misyonunun yüklenip, halkımızın sorunlarına “DERMAN” olacaktır. Bizlerde bu parti’nin bir neferi olarak canla başla çalışacağız. Artık sen ben yok. AKP’ye oy veren kardeşlerim. Gerçeklerin kendilerine anlatılan gerçekler olmadığını, durumun sorgulanıp artık gerçekleri görme zamanı gelmiştir.    
 
 
Zaman, ülkenin başına çöken kara bulutları dağıtma zamanıdır. Zaman, işsizliğe çare bulma zamanıdır. Zaman, evine ekmek götürme telaşı içerisinde olan babanın yüzünü güldürme zamanıdır. Zaman, tenceremi nasıl kaynatırım diye kara kara düşünen ev hanımını huzura erdirme zamanıdır. Zaman, Üniversite öğrencisine eşit ve özgür eğitim sunma zamanıdır. CHP bunun için var. CHP Halkı için var. CHP İktidarında tüm sorunlar çözülecek herkesin yüzü gülecek” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1