• Diğer

Sultangazi

Ünlü İş adamı Hacı Reşat Şahin Aday Adaylık Başvurusu Yaptı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetim seçimleri için aday adaylık başvurusunun sonuna doğru yaklaşırken AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği başvuruları hız kesmeden devam ediyor. Sultangazi’nin önde gelen iş adamlarından Kan Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Reşat Şahin’de Meclis Üyeliği için başvuru dilekçesini teslim etti.

Ünlü İş adamı Hacı Reşat Şahin Aday Adaylık Başvurusu Yaptı

Okunma: 336

2 Aralık 2018 22:16
-A

+A

Sultangazi’nin önde gelen iş adamlarından Kan Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Reşat Şahin, kalabalık bir grupla AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına gelerek Sultangazi Belediyesi Meclis Üyelik başvuru formunu yetkililere teslim etti. Başvuru formunun tesliminden sonra basın açıklaması yapan Şahin, hedefinin ilk beş arasına girmek olduğunu söyledi.


 
Başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Hacı Raşat Şahin, “önce gönül verdiğimiz sonrasında oy verdiğimiz Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği için müracaatımızı yaptık. Bizim bu ilçede yirmi yedi yıllık emeğimiz var. İki bine yakın nüfusumuz var. Meclis üyeliğine hakkımız olduğunu düşünüyoruz. Buğün geldik başvurumuzu yaptık. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin” dedi.


 
Sıralamada ilk beşe girmek istiyorum. Tevazu görür birinci sıraya verirlerse ne ala. Eğer altıncı sırayı verirlerse, bu konuyu masaya yatırıp üzerinde istişare edeceğimiz bir konu olacaktır. Bu kadar net söylüyorum. Biz buraya hakkımız olduğunu düşündüğümüz için geliyoruz” dedi.


 
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şahin, bir basın mensubunun 6 sırayı verirlerse ne yaparsınız? Diye sorması üzerine, “ O zaman bir kez daha müzakere edeceğiz. Bu iş ağacın gölgesi gibi, sabah bir tarafta, öğleden sonra bir tarafta. Dün birileri bu görevi yürütüyorlardı, bugün biz olmak istiyoruz. Yarında başkanları olacak. Biz bugün bizim günümüzdür diyoruz” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1