• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan’ın Hızına Kimse Yetişemiyor

Gazi Mahallesinin genç ve dinamik Muhtarı Ümit Doğan 10 ay gibi kısa bir sürede başarılı çalışmalarıyla Sultangazi’de ki birçok muhtarlığa model oldu. Doğan’ın inanç kurumları, dernek ve Vakıf ziyaretleri devam ediyor.

Ümit Doğan’ın Hızına Kimse Yetişemiyor

Okunma: 2149

11 Ocak 2020 18:41
-A

+A

Gazi Mahallesinin genç ve dinamik Muhtarı Ümit Doğan 10 ay gibi kısa bir sürede başarılı çalışmalarıyla Sultangazi’de ki birçok muhtarlığa model oldu. Doğan’ın inanç kurumları, dernek ve Vakıf ziyaretleri devam ediyor.“Önce hizmet” sloganıyla yola çıkan ve başarılı Muhtarlık çalışmalarıyla kısa sürede adından söz ettiren Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, birçok muhtarlığa örnek olacak türden çalışmalara imza atıyor. Gazi Mahallesi halkı temizlikten, ulaşıma, sosyal yardımlardan, hayvan barınağına kadar birçok alanda görmediği hizmetleri 10 ayda görmeye başladı. Sultangazi’nin diğer mahalleleri Gazi Mahallesi Muhtarının başarısını konuşuyor.
Sultangazi’deki muhtarlar arasında genç ve dinamik bir yapıya sahip Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Muhtarlık çalışmalarının yanı sıra özellikle inanç kurumlarına, derneklere ve vakıf ziyaretleriyle ön plana çıktı. Genç ve dinamik ekibiyle 24 saat hizmet veren Gazi Mahallesi Muhtarlığı, hayvan hakları ve ulaşım işlerindeki başarılı çalışmalarıyla çıtayı bir hayli yükseltti.Son olarak Ordulular Derneği, Amasya Akpınar Derneği, Mevlana Camii, Kastamonu Derneği ve Selçuklu Camii’ni ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan Doğan, önümüzdeki günlerde ziyaretlerine ara vermeden devam edecek.  

Ulaşımda zirveyi elinde tutan, ilçedeki derneklerin, vakıfların, inanç kurumlarının ve amatör spor kulüplerin hiçbir talebini geri çevirmeyen genç ve dinamik Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, herkesin acısını da mutluluğunu da paylaşarak ilklere imza atmaya devam ediyor.  

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku