• Diğer

Sultangazi

Üç Kaymakam, Dumlu Derneğinin Konuğu Oldu

Dumlu Derneği bugün önemli konukları ağırladı. Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut’un konuğu oldu.

Üç Kaymakam, Dumlu Derneğinin Konuğu Oldu

Okunma: 570

25 Ekim 2018 20:15
-A

+A

Kaymakamlar, Kaya, Aksoy ve Gencer Türkiye’nin değişik bölgelerinde görev yaptıklarını ve sivil toplum kuruluşlarıyla ve temsilcileriyle önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini söyledi. Bugün burada Adıyaman’ın önemli bir sivil toplum kuruluşu başkanı ve üyeleriyle bir arada olmak bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Biz başkan Hüseyin Kurkut’un şahsında tüm üyelerinizi saygıyla, sevgiyle kucaklıyoruz” dediler.


 
Bizleri ziyaret ederek onurlandırdınız diyerek, konuşmasına başlayan,  Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti. Adıyaman’a yapılacak hizmetlerde, her zaman için elimizden ne geliyorsa destek vermeye hazırız. Sorunların tespiti ve çözüm konusunda STK’lar olarak elimizi taşın altına koyacağız” ifadelerini kulandı.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1