• Diğer

Sultangazi

TÜRK POLİS TEŞKİLATININ YANINDAYIZ

15 Temmuz hain darbe girişimi başta olmak üzere içte ve dışta tüm tehlikelere karşı her zaman milli iradenin yanında olan Beşir Derneği,halkın can ve mal güvenliğini sağlayan fedakâr Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle destek mesajı yayınladı

TÜRK POLİS TEŞKİLATININ YANINDAYIZ

Okunma: 1228

10 Nisan 2018 21:06
-A

+A

Türk Polis Teşkilatı kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması, bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapıyor. Türk Polis Teşkilatı, bugün 173’üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyor.Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar, yayınladığı destek mesajıyla ülkedeki huzur ve güvenin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı’nın yanında olduklarını belirtti.

 

Türk Polis Teşkilatı’na manevi borcun ödenemeyeceğini belirten Genel Müdür Sarıyar, “Her şeyimizi emanet ettiğimiz, görevi başında olan tüm emniyet mensubu kardeşlerimize dernek olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sadece adi suçlarla değil ülkemizi parçalamak isteyen vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmiş ve bu uğurda şehit veya gazi olmuş polislerimize minnettarız. Bu vesileyle ülkemizin birlik, beraberlik, huzur ve güveni için fedakârca görev yapan tüm polislerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz. Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz. ’’ dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1