• Diğer

Sultangazi

Turan Güner, Güven Tazeledi

Şah Hatayı Cemevi Başkanı Turan Güner, düzenlenen kongreyle güven tazeledi.

 Turan Güner, Güven Tazeledi

Okunma: 1025

24 Mart 2018 20:42
-A

+A

Şah Hatayı Cemevi dernek lokalinde yapılan olağan kongrede mevcut başkan Turan Güner güçlü rakiplerine fark atarak yeniden Şah Hatayı Cemevi başkanı seçildi. Olağan kongreye sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve davetliler katıldı. İlk önce divan heyeti oluşturuldu. Divan Heyetine Kamber Koçak ve Orhan Satılmış seçildi. Daha sonra bir konuşma yapan Şah Hatayı Cemevi Başkan adayları birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

 

Emir Ulusoy “ Bu bayrak yarışında bende varım” Ben de bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Mevcut Başkan Turan Güner, Şah Hatayı Cemevi Kurucu Başkanı olarak, “başarıyla bugüne kadar bu görevi verine getirdiğini söyledi. Sizlerin dertleriyle dertlendim, sizlerin sevinçlerine ortak olmaya çalıştım. Gelinen aşamada dostlarımız da bu göreve talip olduklarını söylüyor. Ben sizleri en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum. Bundan dolayı bu kongrede de göreve talibim. Sizlerde teveccüh gösterirseniz ben göreve hazırım” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından iki ayrı liste halinde gidilen kongrede.  Kongreye katılan canların oyunun çoğunluğunu alan Turan Güner, başkan seçildi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ali yenier 24 Mart 2018 22:12

Tebrikler sayın başkan

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1