• Diğer

Sultangazi

Tunç Baysal, Sultangazi’de Hizmet Destanı Yazılıyor

AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı Tunç Baysal, Sultangazi Belediyesinin hayata geçirdiği yeni projelerle sürekli değişim yaşadığını ve yeni olmasına rağmen herkesin gıpta ile baktığını modern bir Sultangazi’nin on yıl içinde gerçekleştirilen hizmetlerin hikayesini siz okurlarımız için anlattı.

Tunç Baysal, Sultangazi’de Hizmet Destanı Yazılıyor

Okunma: 3266

7 Aralık 2018 23:42
-A

+A

Sultangazi 10 yılda 40 yılda yapılacak hizmetlere kavuştu. Sultangazi belediye başkanı 10 yıl önce “ Sultangazililerin hayallerini gerçekleştirmek için çalışacağım” sözlerinin ardından ilçede adeta bir hizmet seferberliği başlattı.
 
Geç kalınmış birçok hizmetin temellerini ilk yıldan atan Sultangazi Belediyesi Sultangazi halkı ile yeni hizmetleri buluşturdu. Sadece ilçenin yapısına yeni projeler katmakla kalmayan Sultangazi Belediyesi vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak, onlara değer katacak hizmet kapılarını da açtı. Yapılan hizmetlerle dikkatleri üzerine çeken Sultangazi vizyon ilçe olma yolunda hızla ilerledi.  
 
 
 
Sultangazi 2009 yılından bu yana sağlık, spor, eğitim, alt yapı, mimari ve sanat gibi birçok alanda yapılan dev yatırımlarla İstanbul’un vitrini ve değişen değeri oldu. Bu çerçevede 10 yılda gerçekleştirilen değişimle modern prestijli ve konforlu bir bölge haline gelerek her alanda ilklerin öncüsü bir ilçe inşa edildi. Bu değişim doğrultusunda birçok yeniliğe imza atıldı. Kapalı Pazar alanlarıyla İstanbul’un seçkin ilçeleri arasındaki yerini aldı, elektrik kablolarını yer altına alarak görüntü kirliliğine son verildi. Okul sayısı 10 kat artırıldı. Yaşlı bakım merkezi, gençlik merkezleri, 600 yataklı devlet hastanesi, kent ormanları, çocuk parkları, yeşil alanlar daha onlarca sayabileceğimiz hizmetler bu dönemde gerçekleşti.
 
2009 yılında belediye olan Sultangazi’de o günden beri bütün bu çalışmalar ve bundan sonrada gerçekleştirilecek çalışmaların içerisinde bende olmak istiyorum. Benim önceliğim Sultangazili hemşerilerimin yüzünü güldürmek olacak. Onların sorunsuz ve konforlu bir ilçede evlerinde mutlu bir şekilde yaşamaları en büyük dileğim. Bu nedenle modern bir Sultangazi için bende elimi taşın altına koymak istiyorum. Sultangazi halkına hizmet etmek istiyorum. Yıllardır yaşadığım bu ilçenin değişiminde, dönüşümünde benimde tuzum olsun istiyorum. Sultangazi halkının mutluluğuna ortak olmak istiyorum. Hayatımda her zaman takip eden değil, Takip edilen olmak idol imdir. Diyerek konuşmasını sonlandıran Tunç Baysal, Partim bana Meclis Üyeliği verirse Sultangazi’nin gelişmesi, değişmesi ve modern bir ilçe olma yolunda elimi değil gövdemi taşın altına koymaya hazırım” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1