• Diğer

Sultangazi

Tüm Canbeyler Derneği Muhammet Fatih Toprak’ı Ağırladı

Merkezi Sultangazi 50. Yıl Mahallesinde bulunan Tüm Canbeyler Derneği 27 Dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Muhammet Fatih Toprak’ı ağırladı.

Tüm Canbeyler Derneği Muhammet Fatih Toprak’ı Ağırladı

Okunma: 915

10 Ağustos 2018 00:30
-A

+A

Durmuş, Acılar Paylaşıldıkça Azalır
 
Sunumunu ünlü Radyocu ve Televizyoncu, İbrahim Harika Sesin Yaptığı toplantıda açılış konuşmasını Tüm Canbeyler Dernek Başkanı AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Abdulbaki Durmuş, yaptı. Durmuş, şöyle konuştu. “ Sizleri Allah'ın selamıyla selamlıyorum. Acılar Paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşıldıkça çoğalır şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolda hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Adıyaman’ımızın medarı iftiharı 27 Dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Muhammet Fatih Toprak’ı derneğimizde ağırlamaktan sonsuz mutluluk duyuyorum. Milletvekilimizin Adıyaman’ımıza çok şeyler katacağına olan inancım tamdır. Vekilimizin yolu ve bahtı açık olsun. Bizleri ziyaret ederek onurlandırmıştır sağ olsun var olsun” dedi.


 
Melek Avcı, Bizim Daha Yapacak Çok İşimiz Var
 
Tüm Canbeyler Kadın Kolları Başkanı Melek Avcı, Yaptığı konuşmada ayakta alkışlandı. Avcı, “ Toplumun ana taşıyıcısı olan kadınlarımızın geleneksel değerlere karşı hassas, bu değerlerin uygulayıcısı ve demokrasinin inşası için bilinçle faaliyet gösteren etkin birer aktör haline gelmelerine hizmet etmek amacıyla yola çıkmıştır. Artık yepyeni bir çağda yaşıyoruz. Bizler kadının toplumdaki rolünü güçlendirmek için çalışacağız. Biz henüz çok yeniyiz. Bizim daha yapacak çok işimiz var. Kadın etkinliğini artırmak istiyoruz. Nasıl bir kuşun tek kanatla uçması mümkün değilse kadınların geri plana itildiği bir toplumda kalkınması mümkün değildir. Son yıllarda kadının etkin rolünün önemi büyük oranda artmıştır. Ben bu duygu ve düşüncelerle 27 Dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Muhammet Fatih Toprak’a huzurlarınızda hoş geldi Safalar getirdi diyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.


 
 
Karadağ, Şiiriyle Beğeni Topladı
 

Adıyamanlıların bağrından kopmuş, Ülkenin ve toplumun sevinçlerini ve hüzünlerini mısralarına nakış nakış işleyen şair Hatice Naime Karadağ, 15 Temmuz hain darbe girişimini lanetleyen şiiriyle büyük beğeni topladı.     
 
 
 
Toprak, Adıyaman Halkımızın Büyük Emekleri Var
 
Dernek lokalinde gerçekleşen toplantıda dernek yönetimiyle bir araya gelen Toprak, Cumhurbaşkanı ve 27 dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’ye gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Toprak, yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı ve 27 dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ni değerlendirdi. 24 Haziran seçimlerini açık ara farkla kazandıklarını belirten Toprak, şöyle konuştu. “ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye’mizin ilk devlet başkanı yapmış ve bu başarıda teşkilatımız ve Adıyaman halkımızın büyük emekleri geçmiştir. Sincik İlçemiz birinciliği Gerger ilçemiz beşinciliği alarak tarihi bir rekora imza atmıştır. Allah’ın taktiri, halkımızın büyük desteğiyle. AK Parti’nin onurlu hizmet hikayesini sürdürmeye devam ediyoruz. Bir kardeşimiz Ceylan’ın türküsünde ifade ettiği gibi “Ankara da dayım yoktur” dizelerini ifade ederek bizlerden “dayı” olmamızı önerdi. Belki dayı olmayabiliriz fakat bir kardeşinizin Ankara da olduğunu unutmayın. Çıktığımız bu kutlu yolda her zaman en büyük gayemizin Hakka ve halka hizmet olduğunu vurgulayıp, bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen, en büyük destekçimiz olan teşkilat mensuplarımıza ve kıymetli Adıyamanlı hemşerilerime müteşekkirim” dedi. Toprak, Kazananın Adıyaman ve Tüm Türkiye olduğunun altını çizdi. 

 


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1