• Diğer

Sultangazi

Trakya’dan Sorumlu İstanbul Koordinatörlüğü Cahit Altunay’a Verildi

Trakya’dan sorumlu İstanbul Koordinatörlüğü AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya tarafından Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a verildi.

Trakya’dan Sorumlu İstanbul Koordinatörlüğü Cahit Altunay’a Verildi

Okunma: 455

27 Mart 2018 20:05
-A

+A

Ak Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler ve Ak Partili Pehlivanköy, Kıyıköy, Üsküp, Kavaklı, Karahalil İlçe ve Belde Belediye Başkanları Sultangazi Belediyesini ziyaret etti. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Sergisini gezen heyet daha sonra Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile toplantıya geçti.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ; “AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya beyin vermiş olduğu İstanbul Koordinatörlüğü görevini yerine getirmeye çalışıyoruz. Arkadaşlarımızla geçen haftada bir araya geldik. Yapılacak projelerin ve çalışmaları gözden geçirerek bizim yapabileceğimiz katkı sağlayabileceğimiz ya da Genel Merkez odaklı alabileceğimiz katkılar noktasında çalışmalar yapacağız. İnanıyorum ki Kırklareli’miz için, Trakya’mız için, İstanbul’umuz için faydalı çalışmalar olacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Ak Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, “Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Bizler Ak Belediyeciliği 16 yıldır göremedik.2019 yerel seçimlerinde Kırklareli’ni Ak Belediyecilik ile tanıştırmak istiyoruz. Ak Parti Belediyecilik anlayışını dünyaya ispat etmiş bir parti. Sultangazi Belediye Başkanımızın öncülüğündeki bu toplantını çok verimli geçeğenine inanıyorum. Cahit Altunay Başkanımızın tecrübelerinden faydalanacağız” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1