Sultangazi

TOSUN AİLESİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

Adıyaman ilinin tanınmış simalarından Fatma Tosun ve Ali Tosun’un Yakışıklı oğlu Murat Tosun, Fadile Demiral ve Nihat Demiral’ın biricik kızları Songül Demiral dillere destan bir düğün merasimi ile dünya evine girdi.

TOSUN AİLESİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

Okunma: 1780

28 Ekim 2017 21:27
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen ismi işadamı Derya Otomotiv ve Derya Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tosun’un canından çok sevdiği küçük kardeşi Murat Tosun’u evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Fatma ve Ali Tosun çiftinin sevgili oğulları Songül Demiral ile yaşamını birleştiren Murat’ı hayatının en anlamlı gününde Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ceylan, AKYAD Başkan Vekili Ahmet Süt ve çok sayıda sivil toplum kuruluş temsilcileri, iş dünyasının önemli isimleri, otomotiv sektörünün değerli temsilcileri ve yakın akrabaları yalnız bırakmadı.
 
 
 
 
Altunay, Mutluluğunuz hiç bitmesin
 
Genç çiftin düğününde kısa bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Songül ve Murat Tosun, çiftini yalnız bırakmadı. Songül ve Murat Tosun, çiftinin Bağcılar Adıyamanlılar Vakfında gerçekleştirilen düğün töreninde siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli yer aldı. Düğünde ayrıca akrabaları, arkadaşları genç çifti yalnız bırakmadı. Mutluluklarını doya doya paylaştı.

 

 
Tosun ve Demiral Çifti Gülümsemeyi Yüzlerinden Eksik Etmedi
 
Fatma - Ali Tosun ve Fadile – Nihat Demiral davetlileri kapıda karşılarken masalara kadar onlara eşlik etti. Gülümsemeyi yüzlerinden eksik etmeyen Tosun Çifti yemekli yapılan düğün töreninde, masaları dolaşarak davetlilere hoş geldiniz dediler.


 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku