Sultangazi

Temurci, 10 D sinemada “Sultangazi Tanıtım” filmini izledi

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, Sultangazi Ramazan Etkinlik alanında Sultangazi Belediye ve teşkilat mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi. Program sonrası 10 D Sinema salonunda Sultangazi tanım filmini izledi.

Temurci, 10 D sinemada “Sultangazi Tanıtım” filmini izledi

Okunma: 388

1 Haziran 2017 19:44
-A

+A

10 D sinema “Sultangazi Tanıtım” filmi sonrası Ak Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, “ Bizim medeniyetimizin anlayışını yansıtan çok güzel eserleri Sayın Belediye Başkanımız Cahit Altunay Sultangazi ’ye kazandırmış” dedi.  
Ak Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci;”Sultangazi yıllar önce bir köydü. Şu anda İstanbul’un merkezi olan çok güzel bir ilçe oldu. Bizim medeniyetimizin anlayışını yansıtan çok güzel eserleri Sayın Belediye Başkanımız Cahit Altunay Sultangazi ’ye kazandırdı. Ak parti Belediyeciliğin, Ak Partinin Marka Belediyecilik eserlerini izlemiş olduk. Belediye Başkanımız Cahit Altunay’ı tebrik ediyorum. Bu akşam burada bu güzel eserleri ortaya çıkarmış Belediyemizle ve Ak parti siyasetine emek vermiş teşkilatımızla beraberdik. Ramazan ayı güzel bir ay hem İstanbul’un hem sultangazi’nin Ramazanı şerifini tebrik ediyorum. Kuran okuduk dualar ettik şehitlerimizi andık biz buyuz bu olmaya da devam edeceğiz inşallah.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku