Sultangazi

Tekzen'in 121. Mağazası Sultangazi'de Açıldı.

Tekzen, Türkiye Genelinde 121. Mağazasını Sultangazi'de Açtı.

Tekzen'in 121. Mağazası Sultangazi'de Açıldı.

Okunma: 530

7 Temmuz 2017 12:44
-A

+A

Sultangazi ilçesinin ilk ve tek alışveriş merkezi NEVA alışveriş merkezinde müşterileriyle buluşan Tekzen Sultangazi Mağazası, toplam 23 kişiye iş olanağı sağladı. Sultangazililerinn yoğun ilgi gösterdiği mağaza açılışında konuşma yapan Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu Sultangazi ilçesinin büyümesine, dinamizmine, gelişimine katkı sağlamak için 121. Mağazamızı Sultangazi ’ye açmaya karar verdik dedi.
Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu; “Tekzen Türkiye’nin yedi bölgesinde 120 mağazasıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’nin tek milli sermayeli yapı marketi zinciri. Sultangazi ilçemize komşu venezia mağazamıza beş km uzaklıkta. Buna rağmen Sultangazi ilçesinin büyümesine, dinamizmine, gelişimine ve teşkil ettiği role katkıda sunmak için ekiplerimiz gerekli çalışmaları yaptı. Gerekli çalışmalar neticesinde 121 mağazamızı Sultangazi ilçesinde açmaya karar verdik.
Türkiye’de milli ekonomide gelişimle kişi başına düşen harcanabilir gelirin hızla son 15 yılda hızla artması hane halkının tüketimine yansıyor. Beş yüz elliğin nüfuzlu bir ilçenin halkı bu artan refahtan pay sahibi olmak durumunda. Bunların yansımasıyla birlikte kendi hanelerine yatırım yapmaya, sosyal ve yaşamsal alanlarına yatırım yapmaya devam edeceklerdir. Sultangazi de ciddi bir nüfusla bu artan refahtan faydalandığı müddetçe kendi yatırımlarını yapacak. Rahat bir alışveriş ortamı yaşayacağı mağazalara arayış içerisinde olacak. Tekzen’in bu ihtiyacı karşılayacağını düşünüyoruz. Sultangazi ilçemizden beklentimiz talep edileni karşılaya bileceğimiz beraberce büyüyeceğimiz keyif alacağımız bir alışveriş deneyimini yaşatmak” dedi.
Açılışa Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Sultangazi Belediyesi Özel Kalem Müdürü Adil Dayıoğlu, Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Şener Bilge, Ahmet Uşıkgece, Tekzen Emlak Geliştirme Operasyon Müdürü Hüseyin Menteşe, Tekzen Marmara Bölge Müdürü Ali Aksoy, Modelsa Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Aydoğan, Neva Avm Yönetimi ve çok sayıda davetli  katıldı.  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku