• Diğer

Sultangazi

Taş Ocaklarının Ömrünün 43 Yıl Daha Uzatılmasına CHP’den Büyük Tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Sekreteri Kemal Avseren “ Cebeci Taş Ocaklarının” Maden bölgesi ilan edilmesine ve ömrünün 43 yıl daha uzatılmasına tepki gösterdi.

Taş Ocaklarının Ömrünün 43 Yıl Daha Uzatılmasına CHP’den Büyük Tepki

Okunma: 1732

16 Aralık 2018 23:05
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Sekreteri Kemal Avseren, Sosyal medya Facebook’tan yaptığı yazılı paylaşımda “ Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Cebeci “ Taş Ocaklarını” kapatıp Disneyland yapacağız diyordu, sonuç ne oldu dersiniz; 43 yıl daha lisans uzatması oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın Twitter hesabından duyurduğu habere göre Cebeci “Taş Ocaklarını” kapatmayı şöyle bırakın, allayıp pullayıp “Taş Ocaklarını” “Madden sahası” adı altında ömrünü 43 yıl daha uzattıklarını açıkladı. Göreve geldiği günden beri Taş Ocakları sorununu çözme vadinde bulunan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, resim karesinde oldukça mutlu görünüyordu. Başkan Altunay, Cebeci Maden Ocaklarının yerine Disneyland hayali kurulduğunu sık sık anlatıyordu. Sonuç olarak ömrü 43 yıl daha uzatılan Taş Ocakları kanayan yara olmaya devam edecek. Bakalım 31 Mart 2019 yerel seçimler arifesinde Başkan Altunay, konu ile ilgili Sultangazililere ne diyecek. 

Sultangazi’nin kanayan yarası Taş Ocakları, “ Maden Sahası” İstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında masaya yatırıldı. Toplantıya Vali Yerlikaya’nın yanı sıra, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar katıldı.
 
 
Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi 
İlçe Sekreteri 
Kemal Avseren

 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Kemal Arslan 30 Aralık 2018 01:02

Asla akp ye oy vermeyeceğiz aeçim zamanı berat bey kandırıp gitti birde alkışlandıi

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1