Sultangazi

Sürügüden Derneği Altunay’ı Makamında Ziyaret Etti

Ardahan İli Göle İlçesi Sürügüden Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Yarcan Tan ve Başkan Yardımcısı Selçuk Gazioğlu, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti.

Sürügüden Derneği Altunay’ı Makamında Ziyaret Etti

Okunma: 700

30 Ekim 2017 21:26
-A

+A

Dernek Başkanı Yarcan Tan ve beraberindeki dernek başkan yardımcısı Selçuk Gazioğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile bir süre sohbet etti. Dernek olarak köylerine yaptırdıkları hizmetleri anlatan Tan, Kısaca şunları söyledi. “ Sürügüden köy derneği olarak benden önceki başkanlarda aynı duyarlılığı göstererek olumlu çalışmalara imza atmışlardır. Bu yaz köyümüze çok amaçlı bir kültür merkezi inşa ederek köylülerimizin hizmetine sunduk. Daha önceki başkanlarımız farklı hizmetlere imza atmıştı. Sizlerin huzurunda başkanlarıma teşekkür ederim. Tan, Konuşmasının devamında şunları söyledi. Sultangazi’de yaşayan Sürügüdenliler olarak ilçedeki çalışmaları oldukça olumlu karşıladıklarını belirten dernek başkanı Yarcan Tan, şimdiye kadar kendilerine ve ilçede faaliyet gösteren tüm derneklere sağlamış olduğu destekler nedeniyle Belediye Başkanı Cahit Altunay’a teşekkür ettiler.


 
Sultangazi’de yaşayan Sürügüdenliler derneğinin faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve düzenlemiş oldukları etkinliklere fırsat buldukça katıldığını belirten Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  "Dernekler vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini bizlere ulaştırma noktasında çok önemli bir yere sahip. Bizler Sultangazi Belediyesi olarak her fırsatta dernek başkanlarımız ve üyeleriniz ile bir araya gelerek Sultangazi için istişarelerde bulunmaya devam ediyoruz" dedi.


 
 
Ziyaret sonunda Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a kendilerini kabul ettikleri ve göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Tan  ve Gazioğlu daha sonra makamdan ayrıldılar. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku