• Diğer

Sultangazi

Sultangazi Trabzonlular Balık Ziyafetinde Buluştu

Sultangazi Trabzonlular Derneği (STD) Üyeleri ve AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı ve Kurmayları, Dernek Başkanı Hasan Kul, tarafından verilen balık ziyafetinde buluştu.

Sultangazi Trabzonlular Balık Ziyafetinde Buluştu

Okunma: 829

31 Ekim 2018 23:03
-A

+A

Sultangazi’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan, Sultangazi Trabzonlular Derneği’nde  (STD) gerçekleşen buluşmada konuşan Dernek Başkanı Hasan Kul, “ Asıl gayelerinin bir araya gelmek olduğunu söyledi. “ Kul, Geleneklerimizi, göreneklerimizi, sosyal yapımızı ve sosyal faaliyetlerimizi Sultangazi halkına gösterme ve tanıtma imkanı sağlayan derneğimizin genç üyelerine şükranlarımı sunarım” dedi.


 
Balık ziyafetine katılan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, Başkan Vekili Kemal Eyyüpoğlu, Basından sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ayşegül Özyurt, Teşkilat Başkanı Yılmaz Durmuş, MHP Belediye Başkan Aday Adayı Niyazi Aldağ, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Yusuf Kızıldağ, Cebeci Mahalle Muhtarı Zeki Yıldız, Cebeci Mahalle Muhtar Adayı Muhammet Ayşan, ve çok sayıda Trabzonlu katıldı.


 
AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun ise “bu tür kaynaşma ve tanışma etkinliklerinin sürdürülmesi derneğe zenginlik katar. Sizleri her zaman bir adım öne taşır” dedi.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1