• Diğer

Sultangazi

Sultangazi Saadet Partisi’nde Kongre Heyecanı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamanoğlu, 19 Ocak’ta Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde yapılacak olan Sultangazi Saadet Partisi 4. Olağan kongresi için Sultangazi’ye geliyor.

Sultangazi Saadet Partisi’nde Kongre Heyecanı

Okunma: 1581

13 Ocak 2020 15:59
-A

+A

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamanoğlu, 19 Ocak’ta Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde yapılacak olan Sultangazi Saadet Partisi 4. Olağan kongresi için Sultangazi’ye geliyor. 
 
19 Ocak Pazar günü Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde saat 10’da başlayacak olan 4. Olağan Kongre için Genel Başkan Temel Karamanoğlu ve İl yöneticileri Sultangazi’ye geliyor. Henüz aday listesi açıklanmazken büyük bir olasılıkla tek liste halinde gidilecek olan kongrede Hüseyin Aydoğan’nın yeniden aday olacağı tahmin ediliyor.


 
Milli Görüş Ruhu Yeniden Canlanacak
 
Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, bugün Sultangazi basınıyla kahvaltıda bir araya gelerek kongre öncesi açıklamalarda bulundu. Milli görüş ruhunu yeniden canlandıracaklarını kaydeden başkan Aydoğan, “ Saadet Partisi’nin 19 Ocak Pazar günü saat 10’da yapacağımız 4. Olağan Kongresine Genel Başkanımız Temel Karamanoğlu geliyor. Bu kongremiz Milli Görüşün şaha kalktığı, önümüzdeki seçimde Sultangazi Belediyesini alarak adım adım iktidara yürüyen bir kongre olacağının müjdesini veriyorum” dedi.


 
Tek Kurtuluş Yolu Saadet İktidarında
 
Ülke ve Sultangazi’nin gündemini değerlendiren Aydoğan, tek kurtuluş yolunun Saadet Partisi’nin iktidarıyla mümkün olduğunu ileri sürdü. Aydoğan, “Aynı safta namaz kılan, omuz omuza saf tutan insanlar cami avlusunda kavga ediyorsa kötü durumdayız. Hiçbir şey bizim istediğimiz gibi yolunda gitmiyor demektir. En tehlikeli yanlış, doğruya en yakın yanlıştır. Oyunu bozacak tek parti Saadet Partisidir. Milli görüşü Sultangazi Belediyesinde hakim kılacağız.
 
Oyun Üstüne Oyun Oynuyorlar
 
Ülke ve dünya gündemine baktığımızda önümüzü görmek neredeyse imkansız bir hal aldı. Oyun üstüne oyunlar oynanıyor. Şöyle bir düşünün Şovenizmi bize yakın, Şii mi bize yakın, Amerika mı bize yakın? İran mı bize yakın? Bizi ve İran’ı bir birimizden koparmaya çalışıyorlar. Böylece bizi bitirmeye çalışıyorlar. Böl parçala yut politikasıyla Müslüman’ı Müslüman’a kırdırmaya çalışıyorlar” dedi.  
 
Kongremize Tüm Halkımız Davetlidir
 
Hüseyin Aydoğan, “19 Ocak 2020 Pazar günü Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde saat 10’da yapılacak olan 4. Olağan kongremize tüm halkımız davetlidir. Dernekler, sivil toplum kuruluşları, vakıflar, spor kulüpleri, inanç kurumlarını bekliyoruz” dedi.   
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku