• Diğer

Sultangazi

Sultangazi İlçe Emniyeti’nden Huzur Toplantısı

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis ve halk ilişkilerini geliştirmek, Vatandaşın sorununa yerinde çözüm bulmak amacıyla Sultangazi Belediyesi Menekşe Nikah salonunda huzur toplantısı düzenlendi.

Sultangazi İlçe Emniyeti’nden Huzur Toplantısı

Okunma: 3637

12 Haziran 2019 19:49
-A

+A

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Huzur Toplantısı’nda İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Selman, Sultangazi’de huzurun sağlanması noktasında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Terör, uyuşturucu, hırsızlık ve benzeri suçlarla mücadelede gelinen nokta grafiklerle anlatıldı.


 
Huzur toplantısına Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Selman, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, CHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Akçay, MHP İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Bulut, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan, Cemevi Başkanı, Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve vatandaş katıldı.   


 
Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen huzur toplantısında emniyet müdürü Hüseyin Selman, emniyet ile vatandaşın ortak çalışma içerisinde olması gerektiğini belirtti. Hüseyin Selman, huzur toplantısına katılan vatandaşların sorularını da yanıtlayarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


 
Şüpheli bulduğunuz her şeyi ihbar edin
 
Toplantıda, suçların önlenmesi, meydana gelen olayların çözülmesi suç işleyen şahısların kısa sürede yakalanmasının sağlanması amacıyla güvenlik kameralarının önemi anlatıldı. İhbarların da önemli olduğunu vurgulayan toplantıda, vatandaşların şüphelendikleri şahıs ve olaylarla ilgili gördükleri veya bilgi sahibi oldukları konularda 155 Polis Hattı’na veya Emniyet Müdürlüğü birimlerine bizzat müracaat ederek bildirebilecekleri hususunda gerekli bilgilendirmeler yapıldı.


 
Birinci, “Huzur Her Şeyin Başında Gelir”
 
Huzur toplantısında konuşan Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, “bizim ve emniyetin öncelikli görevi vatandaşın mal ve can güvenliğidir. Bu konuda ne kadar has has olduğumuz bilinmektedir. Biz belediye olarak vatandaşın önceliklerini dikkate alarak çalışmalarımızı yürütürüz. Bu tür toplantılarda öneri ve temennileri not alarak gerekli çalışmalar tarafımızdan yapılacaktır” dedi.  


 
Vatandaşların sorduğu sorulara içtenlikle cevap veren Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Selman, bu tür huzur toplantıların daha geniş katılımlarla devam edeceğini söyleyerek toplantıyı noktaladı.   
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku