• Diğer

Sultangazi

SULTANGAZİ HALKI KAVGA DEĞİL, MECLİS'TEN HİZMET BEKLİYOR

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi Meclis toplantısında yaşananlara karşılık yazılı basın açıklaması yaptı.

SULTANGAZİ HALKI KAVGA DEĞİL, MECLİS'TEN HİZMET BEKLİYOR

Okunma: 1348

6 Mart 2020 02:13
-A

+A

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi Meclis toplantısında yaşananlara karşılık yazılı basın açıklaması yaptı.
 
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi Mart Ayı Olağan Belediye Meclis Toplantısı’nda, yerel ve ulusal medyada geniş yer bulan iktidar ve muhalefet partilerine mensup bazı meclis üyelerinin, meclisin çalışma saygınlığına gölge düşürecek bir şekilde karşılıklı sözlü hakaret derecesine varan ve parti meclis gruplarının toplantı esnasında adeta birbirlerine misilleme yaparak meclis toplantı salonunu terk etmeleri üzerine yazılı bir basın açıklaması yaptı.
 
 

"KAVGA KÜLTÜRÜ FAYDA SAĞLAMAZ"

Açıklamasında, milletçe her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bir dönemde, kavga kültürünün kimseye fayda sağlamayacağını belirten Altan "Sevgi, hoşgörünün hakim olduğu, Sultangazi ilçemizde yaşanılan tahammülsüzlük ve kavga kültürünün yaygınlaşması hiç bir kuruma ve kişiye fayda sağamaz" diye konuştu.

"HALKIMIZ HİZMET BEKLİYOR"

Halkımıza hizmet etme sözüyle Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği'ne seçilen meclis üyelerinin sorunları çözme, ilçenin kentleşme kültürünü pekiştirecek projeleri istişare edip bir an önce hayata geçirme yerine malesef her toplantı döneminin verimsiz bir şekilde değerlendirildiğini üzülerek takip ettiklerini kaydeden Altan, Her siyasi parti meclis grup başkanlarından, meseleyi çözüme kavuşturmak için çaba göstermelerini beklediklerini belirtti.

"ARABULUCU OLMAYA HAZIRIZ”

Altan, Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlıği olarak sağduyu ve huzur ortamının yeniden tesisi için kendilerine düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını belirterek, İlçemize hizmet için meclis üyelerinin gündemlerinde ulusal siyasetten daha çok yerel projeler ile birlikte yerel siyasete daha çok önem vermelerini beklediklerini ifade etti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku