• Diğer

Sultangazi

Sultangazi’de Polis-vatandaş Kaynaşması

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Sultangazi Polis Hizmetleri Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği yemekli geceye ilgi yoğun oldu. İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karaca’nın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede siyaset, spor ve iş dünyası bir araya geldi.

Sultangazi’de Polis-vatandaş Kaynaşması

Okunma: 1184

17 Ekim 2018 22:39
-A

+A

Sultangazi Zara Ekinli Spor kulübü lokalinde gerçekleşen gecede, Polis – halk ilişkilerinin geliştirilmesi, vatandaşın istek ve şikâyetlerinin yerinde tespiti ve sorunların çözümüne yönelik vatandaşların katılımının sağlanması amacıyla gerçekleştirdiği gecede, Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sultangazili vatandaşlarla Zara Ekinli Spor kulübü lokalinde bir araya geldi.

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karaca, başkanlığındaki emniyet amirleri ve polislerden ve Sultangazi Polis Hizmetleri Derneği, üyelerinden oluşan heyet ile gerçekleştirilen gecede polis – halk ilişkisinin önemi anlatılarak, polisin öncelikli görevinin suçu önlemek olduğu, bununda ancak vatandaşların desteğiyle mümkün olabileceği vurgulanarak, vatandaşların her konuda hiç çekinmeden polis ile irtibata geçebilecekleri ifade edildi.


Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın da hazır bulunduğu gecede yapılan hizmetler anlatıldı. İsmetpaşa Mahallesinde yapımı tamamlanan polis karakolunun önümüzdeki günlerde açılacağının müjdesi verildi. Sultangazi’nin huzurlu bir ilçe olduğunu belirterek, yapılan bu çalışmaların huzuru kalıcı hale getireceğini ve kendilerinin de bu hususta polise her türlü desteği vereceklerini söyledi.  

 
 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1