Sultangazi

Sultangazi Çiçek Bahçesine Dönüştü

Sultangazi Belediyesi, Atatürk Bulvarı başta olmak üzere park, kavşak, refüj ve meydanlara farklı renklerde çiçekler dikerek sultangazi’yi çiçek bahçesine dönüştürdü.

Sultangazi Çiçek Bahçesine Dönüştü

Okunma: 622

13 Temmuz 2017 08:22
-A

+A

Yazın başlaması ile birlikte çiçek kokularının Sultangazi’nin her tarafına yayıldığını hayranlıkla izleyen Sultangazililer “ Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “ yaptığı çalışmalarla ilçemizi çiçek bahçesine çevirdi” dediler. Sultangazi belediyesi ilçenin daha estetik bir görünüm alması amacıyla yeşil alanlar, parklar, refüjler, meydanlar ve bulvarlarda peyzaj çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.  


 
Rengârenk çiçekler Sultangazi’yi süslüyor
 
Sultangazi Belediyesi Mayıs, Haziran ayında orta refüj ve kavşaklarda yaptığı çalışmayla farklı alanlara on binlerce mevsimlik çiçek dikti. Dikilen çiçek görüntüleri bulvarlara, parklara ayrı bir güzellik katarken, sultangazi belediyesinin bu güzel çalışması vatandaşlarda hayranlık uyandırdı.

 

 
İlçemizi Çiçek Bahçesine çevirdik
 
Sultangazi Belediyesi Park ve bahçelerden sorumlu belediye başkan yardımcısı Rana Danışman, İlçede yeşil alanları artırmak için çalışmalara devam ettiklerini belirterek “ yaptığımız çalışmalarla ilçemizi çiçek bahçesine çevirdik. Yaz mevsimi ile birlikte açan çiçek kokuları ilçenin her tarafına yayıldı. İnşallah Sultangazimizin her yeri çiçek gibi olacak” dedi. Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku