• Diğer

Sultangazi

Sultangazi CHP'liler Beşiktaş Belediyesi önünde toplandı

Murat Hazinedar’ın İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınmasının ardından, Sultangazili CHP'liler Beşiktaş belediyesi önünde toplandı.

 Sultangazi CHP'liler Beşiktaş Belediyesi önünde toplandı

Okunma: 532

5 Ocak 2018 16:25
-A

+A

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın, İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılmasının ardından, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü Başkan Murat Poyraz, önderliğinde Beşiktaş Belediyesi önünde toplanmaya başladı. Karara tepki gösteren partililer sloganlar atarak kararı eleştirdi. 


 

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın, İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılmasının ardından, Cumhuriyet Halk Partililer ve çok sayıda vatandaş, Beşiktaş Belediyesi önünde toplandı. Alana ilk gelen CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve Kurmayları kararı protesto etti. Kararı eleştirdiğini belirten CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz,  “Görevden alma hukuk dışıdır. Hiçbir dayanağı yoktur. Açılan bir dava yoktur. 17 ay önce başlatılan bir soruşturma vardır. O soruşturma nedeniyle açılan bir dava yoktur. Belediye başkanımız 17 aydır mahkemeye ve savcılığa davet edilmemiştir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütünün Beşiktaş belediye binası önündeki bekleyişi sürüyor.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1