• Diğer

Sultangazi

Sultangazi CHP’li kadınlar kongreye gidiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Kadın Kolları’nın Kongresi 7 Ocak 2018 Pazar günü saat 11.00 – 17.00 arası ilçe başkanlığında gerçekleşecek.

Sultangazi CHP’li kadınlar kongreye gidiyor

Okunma: 788

6 Ocak 2018 04:28
-A

+A

Geçtiğimiz hafta Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Sennur Sırbudak haricinde bir aday açıklanmadı. Kongre günü sürpriz bir isim çıkmasa Sırbudak tek listeyle kongreye gidecek.

CHP’yi Kadınlar İktidara Taşıyacak

“Sultangazi’yi kadınlar güzelleştirecek.” Sloganıyla yola çıkan Sennur Sırbudak, “ Kadının özgürlüğü tüm insanoğlunun özgürlüğü gibi, yalnızca emeğin sermayenin boyunduruğundan kurtulmasıyla gerçekleşecek. Kadınlar, hakları ve özgürlükleri için Cumhuriyet Halk Parti’sinde buluşuyor. Sultangazi için daha söylenecek sözümüz, yapılacak işlerimiz var” dedi.

Halkın Sesi Olacağız

Ezilen, sömürülen, horlanan, haksızlığa uğrayan, şiddete maruz kalan ve yok sayılan kadınlarımızın sesi kulağı olacağız. Hem toplum tarafından hem de aile içi baskıya maruz kalan kadınlarımız Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kollarının çatısı altında özgürleşecek. Gerçek özgürlük Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıyla gelecek.

Ezilen, Horlanan Kadınlar Mücadeleyi Yükseltecek

"Ezilenlerin, mazlumların, yoksulların ve emekçilerin partisi Cumhuriyet Halk Partisi saflarında örgütlenerek iktidar yürüyüşümüzü başlatacağız. Yaşadığımız toplumda yok sayılan, ötekileştirilen, emeğine saygı duyulmayan, şiddete ve kötü muameleye uğrayan kadınlarımızın haklı mücadelesi Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyacaktır. Biz Kadın Kolları olarak bunun mücadelesini veriyoruz" dedi. 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1