• Diğer

Sultangazi

Sultangazi CHP’den Muhteşem Gece

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığının düzenlediği Emek ve dayanışma gecesi partililer tarafından büyük ilgi gördü.

Sultangazi CHP’den Muhteşem Gece

Okunma: 1444

20 Ekim 2018 14:50
-A

+A

Gaziosmanpaşa – Küçükköy de bulunan Zarifler 3 Düğün salonu’nda gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Emek ve Dayanışma gecesine CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri, eski ve yeni il ilçe yöneticileri, belediye başkan adayları, aday adayları, milletvekili aday adayları, Cemevi başkanları ve yüzlerce Cumhuriyet halk partili katıldı.  

  


İlçe Başkanı Murat Poyraz

Gecenin açılış konuşmasını CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz yaptı. 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinin çok önemli olduğunu dile getirerek konuşmasına başlayan Poyraz, 24 Haziranda örneğine az rastlanan hilelerle seçimi erkene alarak baskın seçim yaptılar. Bütün araçları ve olanakları kullanarak seçimi aldılar. Biz bu seçimlerde uyanık olmalıyız. Halka dokunmalı, halkın dertleriyle dertlenmeli, sevinçlerine ortak olmalıyız. Benim bu partiye gönül veren Gençlere, kadınlara, örgütüme güvenim sonsuz. Örgütümüz bu seçimlerde çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacak. Herkese ulaşacağız ve bu seçimin galibi Cumhuriyet Halk Partisi olacak” dedi.


 
İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü’nün düzenlemiş olduğu Emek ve Dayanışma gecesinde konuşan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinde İstanbulluların AKP’ye hak ettiği cevabı sandıkta vereceğini söyledi. Türkiye’nin ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar yaşadığına dikkat çeken CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Önümüzdeki seçimlerde Türkiye’nin can damarı olan İstanbul’u alacaklarını söyledi. Biz CHP olarak çözümü, il, ilçe ve beldelerin kalkınmasında, üretimin artırılmasında, üreticinin desteklenmesinde görüyoruz. Tabanı kalkındırmazsanız, ekonomik anlamda sosyal adaleti sağlayamazınız” dedi.  
“Bu muhteşem gecenin yapılmasında emeği geçen başta ilçe başkanım Murat Poyraz olmak üzere ilçe yöneticilerime, üyelerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  


 
Milletvekili Sezgin Tanrıkulu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Sultangazi CHP İlçe örgütünün düzenlemiş olduğu Emek ve dayanışma gecesinde şöyle konuştu. “ Bu ülkede bir dip dalganın geldiği hissediliyor” diyerek iktidarın miadını doldurduğunu son krizle halkın biraz daha yoksullaştığını söyledi. Bu ülkede seçim güvenliği söz konusudur. “ Eğer hileler engellenebilirse CHP’nin daha iyi sonuçlar alabileceğini düşünüyoruz. Seçimler için bir gün bile çok önemlidir. Oyları korumak yetmiyor. Sandıklara sahip çıkmak gerekiyor” dedi.Tanrıkulu, konuşmasını şöyle sürdürdü. “ 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimleri sonucunda alınacak sonuçlar bu iktidar Ankara, İstanbul, Bursa gibi büyükşehirleri kaybederse,  Bana göre bu iktidar gidicidir. Seçimi kaybeder diye düşünüyorum. Bu ülkede herkesin kafasında bir soru var. Acaba hilelerle baş edebilir miyiz? Halk bu endişeyi taşıyor. Halkın en çok sorduğu soru budur.  Ama bu hilelerle ilgili endişemiz var. Tüm muhalefet partilerinin bu konuda önlemler alması gerekiyor. Sandıklara sahip çıkması gerekiyor. O sandıklar seçim kurullarına gidene kadar sahip çıkmak lazım. Bu tedbirler alınırsa inanıyorum ki yeni bir dönemin kapısı açılır” şeklinde konuştu.Programın geri kalan bölümü halaylarla, zılgıtlarla geçti. Özelikle CHP Sultangazi kadın kolları pisti terk etmedi. Halaylar çekerek geceye renk kattı. Gece boyunca süren eğlencede partililer gönüllerince eğlenip halay çektiler.Programın en büyük sürprizi ise gecenin sonuna doğru yaşandı.   CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, oynadığı oyunla dikkatleri üzerinde topladı. Oynadığı oyunda gösterdiği performansla herkesi etkiledi. Poyraz, salondakiler tarafından dakikalarca alkışlandı.  

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1