• Diğer

Sultangazi

Sultangazi Çankırılılar Miting Havasında Dernek Açtı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Kağıthane Kaymakamı Hasan Göç ve yüzlerce Çankırılı İstanbul’da Sultangazi Çankırılılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin açılışını yaptı.

Sultangazi Çankırılılar Miting Havasında Dernek Açtı

Okunma: 1817

26 Kasım 2017 18:26
-A

+A

Açılışa Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın yanı sıra, Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Kağıthane Kaymakamı Hasan Göç, Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Mevlüt Kandemir, Sultangazi Müftüsü Abdullah Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Neriman Topuz, Orta Dernekler Başkanı Mehmet Güneş, Kyıören Dernek Başkanı İsmail Altun, Maruf Köyü Dernek Başkanı İlhami Öztürk, Büyüdüz Dernek Başkanı Muzaffer Akbayır, Karatekin Köyü Dernek Başkanı Özcan Çam, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Eerdinç Kaygusuz, Ülkü Ocakları Başkanı  Mustafa Emecanoğlu, AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Eren ve Çok sayıda Çankırılı katıldı.


 
Mevlut Kandemir, “Sizlerle Gurur Duyuyorum”

Sultangazi Çankırılılar Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Mevlut Kandemir yaptığı konuşmada konuklarına teşekkür etti. Sultangazi Çankırılılar, birlik ve beraberliğinin bir kez daha farkına varıldığını vurgulayan Başkan Mevlut Kandemir, “Hepinizden Rabbim razı olsun, beni bir kez daha gururlandırdınız. Bu coşkulu açılış sizlerin dayanışmasını herkese çok açık ve net gösteriyor. Çankırı için yapmış olduğum tüm koşuşturma ve tüm uğraşlarda çok haklı olduğumu ve buna layık olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz. 2 yıl boyunca yaşadığım koşuşturmanın yorgunluğu şu kalabalığı görünce geçti. Hepinizle gurur duyuyorum. Derneğimize göstermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


 
 
Cahit Altunay, “ Açılışınız Miting Havasında Maşallah”

Miting havasında geçen açılışta Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul Sultangazi’deki Çankırılılar tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı. Duygulu anların yaşandığı açılışta konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Türkiye’nin hemen hemen birçok yerinde Çankırılı vatandaşlarımıza ait bir dernek mutlaka bulunuyor. Bu gerçekten gurur verici bir şey çünkü dernekler kenetlenmenin ve dayanışmanın simgesidir. Dernekler bir bütünlüğünün yuvası kardeşliğin mekanıdır. İstanbul Sultangazi’deki hemşerilerimiz çok güzel bir adım atarak Sultangazi Çankırılılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni kurdular. Kendilerine başarılar diliyorum. Şunu bilmelerini istiyorum ki, maddi ve manevi elimden gelen tüm desteği vermeye hazırım. Sultangazi Çankırılılar Derneğimizin tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


 
 Kaymakamlar Başarılar Diledi 
 
Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Kağıthane Kaymakamı Hasan Göç, kısa bir selamlama konuşması yaparak Sultangazi Çankırılılar Derneğinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundular. Dernek açılışının ardından konuklara bazı ikramlarda bulunuldu. Açılışa mehteran takımı ayrı bir renk kattı.

 
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1