Sultangazi

Sultangazi Belediyesine Türk Kızılay'ından Altın Madalya

Kızılay’a bağışta bulunan şirketler, kamu kurum ve kuruluşları, Kızılay’ın 149’üncü Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde platin ve altın madalya ile ödüllendirildi.

Sultangazi Belediyesine Türk Kızılay'ından Altın Madalya

Okunma: 473

12 Haziran 2017 01:21
-A

+A

Kızılayin Suriye insani yardım operasyonuna verdiği destekten dolayı Sultangazi Belediyesi'de Altın madalya ile ödüllendirildi. Ödülü Başkan Cahit Altunay,Başbakan yardımcı Veysi Kaynak'ın elinden aldı.
İftar yemeğine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Bakanlar,İstanbul Valisi Vasip Şahin, İBB Başkanı Kadir Topbaş,Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık,Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve diğer ilçe belediye başkanları ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Sultangazi Belediyesi’de törende ‘Altın Madalya’ya layık görüldü. Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Veysi Kaynak’ın yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Kızılay’ın Suriye ile ilgili yaptığı insani yardım operasyonuna verdiği destekten dolayı Sultangazi Belediyesi ‘Altın Madalya’ ile ödüllendirildi. Ödülü Başkan Cahit Altunay, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ın elinden aldı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku