• Diğer

Sultangazi

SULTANGAZİ BELEDİYESİ’NDE HAİN KİM

Sultangazi Belediyesi ile ilgili olarak basında çıkan önemli haberlerin ardından hainin kim olduğu öğrenildi.

SULTANGAZİ BELEDİYESİ’NDE HAİN KİM

Okunma: 2592

23 Nisan 2017 23:33
-A

+A

Sultangazi Belediyesi’nin kurumsal kimliğini zedeleyecek bilgilerin basına sızdırılması ve basının kendilerine servis edilen yalan ve maksatlı bilgileri kullanması bardağı taşırdı.
 
Sultangazi Belediye Başkanlığında önemli bir görevde olan bir şahısın sürekli karalama kampanyaları düzenlediği, yalan yanlış bilgilerle kamuoyu yaratmaya çalıştığı bilinmektedir. Bu şahısın hangi işyerinde gazeteciye bilgi aktardığı hem bizim hem de iftira attığı Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Tarafından bilinmektedir. Dünyanın en kötü mesleği ispiyonculuktur, iftira ve yalandır. Kendine yakın his ettiği gazetecileri her defasında davet ederek yalan yanlış beyanlarla harekete geçiren bu şahıs, masumiyeti elden bırakmayarak birilerini kandırdığını sanmaya devam etsin.
 
Sosyal medyada işinden atılan bir şahsın beyanları doğrultusunda harekete geçtiğini iddia eden meslektaşımız 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde birilerine hesap sorma gereği duyuyor. Kanıt olaraktan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu,  AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve hemşerisi Sultangazi Belediye Meclis Başkan Vekili Av. Hacı Orhanı tanık olarak gösteriyor.
 
 
Bu arkadaş meramını şöyle dile getiriyor. ” 15 Temmuz darbe gecesi Edirne’ye kaçtığı iddia edilen başkanın o gece nerde olduğu bilinmezken, o gece Sultangazi’de olmadığı, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, AKP Sultangazi ilçe başkanı Suzan Dağlar Civan, belediye meclis başkan vekili Av. Hacı Orhan ve 44 meclis üyesi de tanık” diyor.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Kars’ın veya İran’ın sınır kapısına yakın bir şehirde olduğunu öğrenseydik mutlaka şüphe duyardık. Bu şahısın burada ne işi var diye haklı olarak sorgulardık. Meslektaşımızın unuttuğu bir şey var. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Edirneli yaz ayında kendi memleketinde olması kadar doğal başka bir şey olabilir mi?

Hain kim biliniyor

Öte yandan Sultangazi Belediyesi’nde dillendirilen bu isim belediyede hain ilan edildiği, sadece Sultangazi Belediyesinde değil Sultangazi’de teşhir edileceği söylenmektedir. Belediye’nin kurumsal kimliğine zarar vermeye çalışan bu zat kendini çok iyi biliyor. Belden aşağı vurmaya devam etsin, eline çok şey geçeceğini sanıyorsa yanılıyor. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ugur turkmen 24 Nisan 2017 01:17

Şahıs şahıs diyip duruyorsunuz da kardeşim kime karşı savunuyosunuz kim bu şahıs o kendini biliyor falan kimi zarflıyosunuz biliyorsanız söyleyin de millet de bilsin gerekeni yapın da millet de görsün önemli biseymiş gibi birde hayinin kim olduğu belli demişsiniz hayinin kim olduğunu söylememişsiniz daha doğrusu bilmiyosuz bile bos boş haber yapıyorsunuz .

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku