• Diğer

Sultangazi

Sultangazi Ağrılılar İftarda Buluştu

Sultangazi Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında hemen hemen hergün yöresel derneklere iftar düzenliyor. Sultangazi Belediyesinin bugünkü konuğu Ağrılılar derneği oldu.

Sultangazi Ağrılılar İftarda Buluştu

Okunma: 361

31 Mayıs 2018 00:10
-A

+A

Kudüs Temalı Ramazan etkinlik alanında düzenlenen iftar programına, Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Uçar, Ağrılılar Dernek Başkanı Umut Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve çok sayıda Ağrılı katıldı.

 

 
Öztürk’ten Altunay’a Teşekkür
 
İftar öncesi bir konuşma yapan Sultangazi Ağrılılar Dernek Başkanı Umut Öztürk, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a toplumların kültürlerini ve dostluk ilişkilerini kaynaştıran hemşeri dernek iftarlarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.


 
Erdal Uçar, Sizlerle Birlikte Olmaktan Mutluyum 
 
İftar Programında kısa bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Uçar, Sultangazi Belediyesinin her yıl düzenlediği yöre derneklerini iftarda buluşturma projesinin diğer belediyeler tarafından örnek alındığını söyledi. Hemşehrileriyle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu sözlerine ekleyen Uçar, katkılarından dolayı Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ekibine teşekkür etti.
 
 
 
Altunay, Birlik ve Beraberliğimiz Devam Edecek
 
Sultangazi Ağrılılar Dernek üyelerinin muhteşem katılımıyla gerçekleşen iftar programında konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ramazan ayının birlik ve beraberliği güçlendirdiğini belirtti. Altunay, Sultangazi Belediyesi olarak, hemşeri dernekleriyle düzenlemiş olduğumuz bu programlar bizleri bir araya getiriyor, kaynaştırıyor. Millet olarak bizim birlik ve beraberliğe her zamandan çok ihtiyacımız var. Bu birlik ve beraberlik, Ramazan ayının bereketini de içine alarak daha da kuvvetlendiriyor. Düzenlemiş olduğumuz bu ve benzeri programlarla sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Ramazan ayınızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum diyen Altunay, Kültürel etkinlikler ve sosyal faaliyetlere büyük önem verdiklerini ve geleneksel hale gelen iftar yemeği programların her yıl devam edeceğini söyledi”.


 
Av. Abdurrahan Dursun Destek İstedi
 
AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, yaptığı konuşmada 24 Haziran Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler için destek istedi. Bu seçimin diğer seçimlerden çok daha önemli olduğunu sözlerine ekledi.   

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1