• Diğer

Sultangazi

ŞKDF Palandöken’de İstişare Toplantısında

Şenkaya Köy Dernekleri Federasyonu 25-26 Kasım 2017 Cumartesi ve Pazar günü Palandöken’de istişare toplantısında bir araya geliyor.

ŞKDF Palandöken’de İstişare Toplantısında

Okunma: 617

16 Kasım 2017 18:29
-A

+A

İstişare toplantısına Şenkaya Nüfusuna kayıtlı Bürokrat, İş Adamı, Akademisiysen ve Şenkaya sevdasına gönül bağıyla bağlı olan birçok sivil toplum kuruluşu temsilcileri Palandökende bir araya geliyor.


 
İstişare toplantısının ana gündem maddesi Şenkaya ve çevre köylerine götürülebilecek hizmetlerin masaya yatırılması olacak. Her geçen gün yeni projelerle hemşerilerine hizmet götürmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Şenkaya Köy Dernekleri Federasyonu çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacak şekilde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  


 
Şenkaya’nın kültürünü, tarihini, geleneklerini, göreneklerini sosyal yapısını, sosyal faaliyetlerini bünyesinde içselleştiren kültürel değerlerini gün yüzüne çıkaran, tarihi ve turizm yerlerini tanıtmak için çaba harcayan Şenkaya Köy Dernekleri Federasyonu 25-26 Kasım 2017 Cumartesi ve Pazar günü Palandöken’de yeni projeleri hayata geçirerek Şenkaya ve çevre köylerine müjdeli haberler verecektir.

 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1