• Diğer

Sultangazi

Siz Hiç Zeynep’in Mutfağında Pezleme Yediniz mi?

Tatlının her türlü çeşidini denemiştir damak tadınız, fakat böyle bir lezzeti ilk defa deneyeceğine eminiz. Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Zeynep’in Mutfağı’nda tadacağınız Pezleme, damak tadınızı şenlendirirken siz de zaman nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

 Siz Hiç Zeynep’in Mutfağında Pezleme Yediniz mi?

Okunma: 3382

27 Aralık 2018 10:22
-A

+A

İster tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız bu lezzet bir ömür boyu damak hafızanıza kazınacak. Adeta Zeynep’in Mutfağının müdavimi olacaksınız. Şimdi yoğun temponuzdan sıyrılıp Zeynep’in Mutfağı’nın yolunu tutun. On parmağında on marifet patenti kendisine ait, Bütün her şeyi kendisi tasarlamış, hiç şeker kullanmadan doğal ürünlerle tatlandırılmış, Pezleme tatlısı sizleri bekliyor.  


 

Özgün tatların yaşatılması, geliştirilmesi, yeni kültürlerden gelen tatlılarla tanışmamızı sağlayacak en iyi girişimcileri kadınlar olarak görüyorum. Tüm dünyada unlu mamullerde pastacılıkta kadınlar işin başında. Gerek lezzet gerekse sunum ve tasarım, tatlı-pasta işinde daha feminen yaklaşım gerektiriyor. Kadın gözüyle ve eliyle hazırlanmış bir tatlı veya pastanın şıklığı, estetiği hemen fark edilir. Kadınların çok başarılı oldukları ve olmaya devam edecekleri pastacılık alanında girişimlerinin desteklenmesi gerekiyor. Dileğim kısa zamanda girişimci kadınlarımızın başında gelen Zeynep’in Mutfağı Sultangazi’nin tam merkezinde yeni yerinde bu muhteşem tadı daha çok Sultangazililerle buluşturur.
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1