• Diğer

Sultangazi

Siyaset ve İş dünyası Bu Düğünde Buluştu

Günaydın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günaydın’ın biricik kızı Dilara Günaydın, Ahmet Emanet ile dünya evine girdi.

Siyaset ve İş dünyası Bu Düğünde Buluştu

Okunma: 2440

13 Mayıs 2018 22:49
-A

+A

Günaydın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günaydın ve Sultan Günaydın’ın dünyalar güzeli biricik kızları Dilara Günaydın, Süleyman Emanet ve Ayşe Emanet’in yakışıklı oğlu Ahmet Emanet ile Mira Palas düğün sarayında muhteşem bir düğün töreni ile evlendi.


 
Mira Palas Düğün Sarayında gerçekleşen düğüne, siyaset ve iş dünyasından önemli isimler katıldı. Düğün merasimine katılan isimlerden bazıları şunlardı. AK Parti İstanbul Milletvekili Anayasa Komisyon Başkanı Burhan Kuzu, AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık ve yönetimi, Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun ve Yönetimi, Bahçelievler AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Açıkgöz ve Yönetimi, Sultangazi AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Murat Atım, Meclis Üyeleri, Beylikdüzü ve Sultangazi’nin muhtarları, kanat önderleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri Mustafa Günaydın ve Süleyman Emanet’in yakınları ve akrabaları düğüne yakın ilgi gösterdi.

      

 
Düğüne katılan Siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri gelin ve damatta bir ömür boyu mutluluklar diledi.

 
 

 Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1