• Diğer

Sultangazi

Seyit Ateş, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Sultangazi’nin tanınmış siyasetçisi Seyit Ateş, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için Sultangazi Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Seyit Ateş, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Okunma: 2972

12 Kasım 2018 23:04
-A

+A

Sultangazi AK Parti İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin’e başvurusunu teslim eden Ateş, daha sonra bir konuşma yaptı. Ateş, “ Bilindiği üzere önümüzdeki süreçte hem ülkemiz hem de Sultangazi’miz için büyük önem arz eden yerel yönetim ve belediye başkanlığı seçimlerine doğru giden süreç başlamıştır. Öncelikle yaklaşan bu sürecin milletimize, memleketimize ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum. Biz de bu yeni süreçte ilçemize ve vatandaşımıza hizmetlerimizi yerel yönetimde devam ettirmek üzere teşkilatımızla ve vatandaşımızla hayırlı bir yolculuğa çıkma kararı aldık. Başta ailemle, çevremle ve vatandaşlarımızla istişareler sonucu aldığımız bu kararın hem şahsımız hem de vatandaşımız için hayırlı sonuçlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.


 
Sultangazi’mizin çok daha büyük hedeflere, yürümesi için hizmet bayrağını devralmaya talibim. Bu konuda yeterli bilgi, beceri, tecrübe ve donanıma sahip olduğumu düşünüyorum. İlçemizin her köşesini, her mahallesini, her caddesini ve her sokağını biliyorum. Bütün aday adayı kardeşlerimi, yol arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Her birine başarılar diliyorum. Bütün arkadaşlarım elbette bu bayrağı devralmaya layık arkadaşlarımızdır. Bizde benlik ve bencillik yoktur. Biz aday olsak ta olmasak ta bu teşkilatın bu davanın birer neferiyiz. Hangi arkadaşımız aday olursa hepimiz içten ve yürekten onun yanındayız” şeklinde konuştu.    
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1