• Diğer

Sultangazi

Seyit Ateş “ Dağ Fare Doğurdu”

Sultangazi AK Parti İlçe Başkanlığına talip olduğunu söyleyerek temayül yoklamasına katılan Sultangazililerin yakinen tanıdığı Seyit Ateş, sosyal paylaşım sitesi facebook’ta ki “BEKLENTİLER ÇOK YÜKSEKTİ,YANILDIK...DAĞ FARE DOĞURDU.........!” Paylaşımı kafalarda soru işareti yarattı.

Seyit Ateş “ Dağ Fare Doğurdu”

Okunma: 1465

1 Nisan 2018 16:58
-A

+A

Uzun süredir kamuoyunu meşgul eden AK Parti Sultangazi İlçe Kongresi nihayet 30.03.2018 tarihinde Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında gerçekleşti. Adıyaman nüfusuna kayıtlı, uzun süredir siyasettin merkezinde olan Adıyaman Dernekler Federasyon Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un ilçe Başkanlığı birçok çevre tarafından ayakta alkışlansa da çatlak sesler de çıkmıyor değil.
 
Kongre öncesi Cebeci’de bulunan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığında gerçekleşen temayül yoklamasına katılan “Sultangazi’nin isim babası” Seyit Ateş, “ Dışarıdan birileri atanacaktıysa temayül yoklamasına ne gerek vardı” diyerek “BEKLENTİLER ÇOK YÜKSEKTİ,YANILDIK...DAĞ FARE DOĞURDU.........!” Diyerek sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan paylaşımda bulundu.  
 
Sultangazi’nin önemli siyasetçilerinden Seyit Ateş’in durup dururken böyle bir paylaşımda bulunmayacağını her vatandaş bilir. AK Parti Sultangazi 4. Olağan kongresinin ardından böyle önemli bir paylaşımın yapılması kafalarda soru işareti bırakıyor. Acaba, 4. Olağan kongrede açıklanan listedeki isimlerden dolayı mı? Bu paylaşım yapıldı diye düşünüyoruz. AK Parti Sultangazi İlçe Kongresinde sesini yükselterek salondan ayrılması bu paylaşımın işareti gibiydi.   

    
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Kadriye Bayramoglu 2 Nisan 2018 12:24

Seyit bey her zaman tepeden inenler baskan olmuyormu kadin kollarida bir zamanlar òyle oldu .bizler G.O.P ya gidip geldik ama ithal baskan geldi oturdu .malesef isler bòyle isliyor .ama kimse ses çikarmiyor .bu dùzende bòyle gider BIrileri yagcilik olsun diye herhalde ses çiksrtmamakta kararli .BENCE HAKSIZLIK

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1