Sultangazi

Sevilen Belediye Başkanı Cahit Altunay

Sultangazi’nin sevilen Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçede yaptığı çalışmaların yanında, halkın her türlü sorunları ile de yakından ilgileniyor.

Sevilen Belediye Başkanı Cahit Altunay

Okunma: 747

13 Eylül 2017 10:54
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçede yaptığı çalışmaların yanında, halkın her türlü sorunları ile de yakından ilgileniyor. 2009 yılında ilçe olan o dönem belediye başkanının makamının olmadığı bir ilçeyi, iki dönemde modern bir ilçeye dönüştüren, elektrik kablolarını yer altına alan, kaldırım ve sokakları elden geçiren, İstanbul’da bir ilki gerçekleştirerek kapalı Pazar alanlarını Sultangazi’ye kazandıran, gençlik merkezleriyle atılımlar gerçekleştiren. 600 yataklı devlet hastanesinin Sultangazi’de inşa edilmesi için çaba harcayan, olimpik yüzme havuzunu inşa eden. Üç üniversiteyi belediyenin öz kaynaklarıyla Sultangazi’nin merkezine inşa eden, yeşil alanları beş kat artıran bir belediye başkanından söz ediyoruz. Bütün bunlar yetmiyormuşçasına halkın dertleriyle dertlenen, sevinçlerine ortak olan Altunay, Sultangazi’nin sevilen belediye başkanı olmaya devam ediyor.

“Biz vatandaşlarımızla diyalog kurup sorunları ortaya koyup, enine boyuna tartıştıktan sonra bir noktada buluşuyoruz. Sorun ne olursa olsun çözümü için elimden gelen çabayı gösteriyorum. Bunu bir görev olarak görüyorum. Vatandaşımızın sorununu kendi sorunumuz olarak gördüğümüz için onlarla bir araya gelip ortak bir noktada buluşturuyoruz” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
nihat 14 Eylül 2017 11:28

2481 şok gelsin de rezilliği görsün bodrum katı nasıl şu doluyor

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku