• Diğer

Sultangazi

Serdal Çelik, Ayağa Kalk ve Silkelen

Yıllardır CHP örgütü içerisinde bir tartışma almış başını gidiyor. Hep sorulan soru bu, neden örgüt içerisinde değil de dışarıdan atamayla aday gönderiliyor? Bu durum yıllardır bu örgütün mutfağında emek harcayanları, karamsarlığa ve hata ve hatta partiden soğumaya kadar götürdü.

Serdal Çelik, Ayağa Kalk ve Silkelen

Okunma: 1687

31 Ocak 2019 11:18
-A

+A

Sultangazi özelinde Belediye başkan adayı olarak atanan Mimar Haluk Bozkurt, örgütün mutfağında yetişen, örgütün çatısı altında şekillenen, mütevazi kişiliğiyle her kesin ve her kesimin gönlünde taht kuran, kendisiyle, ailesiyle, örgütüyle ve toplumla barışık olan biri.
 
Bundan dolayı Mimar Haluk Bozkurt’un CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesi örgüt içerisinde sevinçle karşılandı. CHP Sultangazi örgütünden Serdal Çelik Sosyal Paylaşım sitesi Facebook’tan şu paylaşımda bulundu.
 
“Örgüt mü al sana örgüt aday mı al sana aday daha ne istiyorsun Sultangazi sağla birlik beraberliği, samimi ve şeffaf şekilde, bu kaos ortamında Sultangazi belediyesine parti BAYRAĞIMIZI dalgalandırırız halk bitkin ve çaresiz haydi arkadaşlar başarmak inanmaktan geçer.
AYAĞA KALK VE SİLKİN
AKSİ durumda 70,000 75,000 oy hesabı yapmanız acizliğiniz olur.
Arkadaşlar ben bu seçimde 90,000 oy başarısızlıktır. Diyorum
En kötü ihtimal ile 115,000 oy almak zorundayız...
HESAP ORTADA”
 
CHP Örgütü içerisinde sadece Serdal Çelik değil binlerce, on binlerce insan böyle düşünüyor. Bu seçim Cumhuriyet Halk Partisinin yeniden dirildiği, şaha kalktığı, iktidara emin adımlarla yürüdüğü bir seçim olacak.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1