• Diğer

Sultangazi

Sennur Sırbudak, CHP Kadın Kolları Başkanı Oldu

Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı ve Gençlik Kolları kongre sürecinin ardından Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları İlçe Başkanlığı seçimi de tamamlandı. Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları İlçe Başkanlığına Sennur Sırbudak seçildi.

Sennur Sırbudak, CHP Kadın Kolları Başkanı Oldu

Okunma: 647

7 Ocak 2018 16:34
-A

+A

Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı Parti binasında yapılan seçime tek liste ile gidildi. Seçime katılan tüm delegelerin oyunu alarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları İlçe Başkanlığı görevini alan Sennur sırbudak ayakta alkışlandı.


Partisini iktidara taşıyabilmek adına tüm gücüyle çalışacaklarını ifade eden Sırbudak, "Kadın kolları olarak gece-gündüz demeden var gücümüzle partimizi iktidara taşıyabilmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi. Cumhuriyet Halk Partisi eski Kadın kolları başkanı Lütfiye Can şöyle konuştu.  Sayın Milletvekilim, Saygıdeğer CHP’li yoldaşlarım. Öncelikle kurultayımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Kongremiz 2019’a hazırlık aşamasında çok önemli olduğu gerçeği vardır. Biz ki dağları aşmışız 2019’da aşıp laik Cumhuriyeti ilelebet devam ettireceğiz. CHP’li olmak Kuva-i milliye ruhu taşımaktır. Kadın, erkek, çocuk demeden hep beraber bu ruh ve azimle çalışmalıyız. Özellikle kadın olarak özveride bulunup uyum içinde ev ev, sokak sokak yolları ve kapıları aşındırmalıyız.Geleceğimiz zor süreçte sadece kadınlar değil, partimize üye olsun olmasın tüm halk birlik içinde direnmeye ve örgütlenmeye ikna etmeliyiz. İlçe kadın kolu yönetiminde olmayan üyelerinde azim ve inançla çalışacağını umuyor ve inanıyorum.


Emek en yüce değerdir. İlkesi ile başlattığımız yolculuğumuz sürecinde CHP Sultangazi Kadın kollu başkanlığı gibi onurlu bir görevi arkadaşımız Sennur hanıma devretmekten büyük gurur duyuyorum. Bugüne kadar görev yaptığım ekibime kadın örgütüme yanımızda durup bizlere destek veren bizlerle çalışan çalışmalarımıza katılan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları İlçe Başkanlığı yönetim Kurulu listesi.

Sennur Sırbudak

Züleyha Altundal

Aysel Aksoy

Nargül Aydemir

Karanfil Çaylak

Hülya Doğru

Sultan Dağsuyu

Gülşen Fişnek

Melül Kanat

Zaliha Meral

---------------Ebru Sönmez

----------------

Yedekler

Dilek Akbulut (Kaplan)

Zekiye Çöre

Fatma Demircan

İlknur İlk

Songül Kaya

Nergiz Korkmaz

Gülsüm Kılıç

Kadriye Önverdi

Fadik Susur

Bağdagül yılmaz

--------------------İl Kongre Delegeleri

Neslihan Ercan

Gülsen Fişnek

Gülay Kaya

Nurcan Sarp

Sennur Sırbudak

Emine Tunç


 

 

  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1