• Diğer

Sultangazi

Şenkayalılar Kalıcı Projelere İmza Atacak

İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği yönetimi Başkan Osman Şeker Başkanlığında toplandı.

Şenkayalılar Kalıcı Projelere İmza Atacak

Okunma: 968

25 Temmuz 2018 08:41
-A

+A

İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği kısa sürede güzel projelere imza attı. 22 Temmuz 2018 Pazar günü Hacı Bektaş-ı Veli Kent Ormanı Kardelen piknik alanında binleri bir araya getirmenin gururunu bir kez daha yaşadı.


 
İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği yönetim kurulu toplantısı 24 Temmuz Salı günü yapıldı. Yönetim Kurulu Üyeleri salt çoğunluklu toplantısı 50. Yıl Mahallesi Sultangazi Belediyesi sosyal tesislerinde yapıldı. Tek gündem maddesi 22 Temmuz Pazar günü gerçekleşen piknik ve yeni projeler üzerinde konuşuldu.
 
 İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Osman Şeker, piknik şöleni için günler öncesinden tertip komitesi oluşturduklarını ve bunun kararını yönetim olarak aldıklarını söyledi. Tertip komitesi en ufak aksaklığı bile anında çözecek kapasiteye ve yeteneğe sahipti. Bundan dolayı muhteşem bir piknik şölenine imza attıklarının altını çizdi.


 
Başkan Osman Şeker, “İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği sayesinde kısa sürede çok yol kat ettik, biz yeni bir oluşumuz. Bunu ekibimle, yönetimimle, dernek başkanlarımla yaptık. Bu bizi rehavete sevk etmesin. Bu piknik şöleninde hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bu son değil bir başlangıçtır. Bundan sonra omuzlarımıza daha fazla yük alarak yeni ve kalıcı projelere imza atacağız” dedi.
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Haşim Yıldız 26 Temmuz 2018 10:09

Tebrik ederim sizlere.inaniyorum.başarılar dilerim

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1