Sultangazi

Şenkaya ve Köy Dernekleri Federasyonu Kaymakamı Ziyaret Etti

Şenkaya ve Köy Dernekleri Federasyonu Başkanı Şenyurt Topal, Sultangazi’nin önemli siyasetçilerinden ve iş adamlarından Şenkaya Dernekler Federasyon Başkan Yardımcısı Osman Şeker. Esenyurt Köyü Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Halim Aydın Zirve Yapı Denetim Yönetim Kurulu Başkanı Selami Akpınar, Sultangazi Kaymakamlığına atanan Uğur Kalkar’ı makamında ziyaret ettiler.

Şenkaya ve Köy Dernekleri Federasyonu Kaymakamı Ziyaret Etti

Okunma: 638

10 Ekim 2017 23:11
-A

+A

Şenkaya ve Köy Dernekleri Federasyonu Başkanı Şenyurt, Topal,, Kaymakam Kalkar’ı ziyaretinde federasyon çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kaymakam Kalkar’a Bardız  Kilimi hediye eden Topal, Göreve başladıklarından sonra federasyon olarak önemli çalışmalara imza attıklarını, amaçlarının Şenkaya ilçesinde bugüne kadar yapılmayan veya düşünülmeyen projeleri hayata geçirerek bir ilke imza atmak olduğunu açıkladı.
 Sultangazi, Kaymakamı Şenkaya ve Köy Dernekleri Federasyonu Başkanı Şenyurt Topal ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnun kaldığını, ilçede yapmayı planladıkları yardım ve desteği taktirle karşıladıklarını söyledi. 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku