• Diğer

Sultangazi

Şenkaya Dernekler Federasyonu Palandökende Bir Araya Geldi

Şenkaya Dernekler Federasyonu Erzurum Palandöken’de istişare toplantısında bir araya geldi. Şenkaya’nın dünü, bugünü ve yarınını masaya yatıran Federasyon yöneticileri verimli bir toplantı gerçekleştirdi.

Şenkaya Dernekler Federasyonu Palandökende Bir Araya Geldi

Okunma: 935

25 Kasım 2017 20:34
-A

+A

Kurulduğu günden bu yanı önemli projelere imza atan, Şenkaya Dernekler Federasyonu, geçtiğimiz ay Şenkaya ve çevre köylerde muhteşem bir kampanya gerçekleştirmiş, bu kampanya diğer federasyonlar tarafından örnek gösterilmişti.


 
Şenkaya Dernekler Federasyonu İstanbul’da faaliyet sürdüren. Hemşeri derneklerin  üye olduğu ve  üyelerinin  sosyal konularda ve de Güncel  konularda her  zaman söz ve karar sahibi olduğunu toplantılarda herkesin öz iradesini ortaya koyduğu toplantılar yapmakta. Şenkaya ve çevre köylere yarım başta olmak üzere derneklerin  sosyal etkinlikleri de dahil olmak üzere pek çok konuda karşılıklı fikir  alış verişinde  bulunuldu.


 
Şenkaya Dernekler Federasyon Başkanı Şenyurt Topal ve Başkan Yardımcısı Osman Şeker, toplantı içeriği ile ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti.
 
“ Bizler İstanbul gibi büyük bir metropolde birlik ve beraberlik içinde olmak zorundayız. Bu zorundalığın gereklerini yapmaya çalışıyoruz. Türkiye gündemi hepimizce malum. Tek isteğimiz, hemşerilerimize gerekli hassasiyeti göstererek Şenkaya dernekler federasyonuna gerekli destekte bulunmasıdır. Duyarlı vatandaşlar olmalıyız. İstanbul’da ki Şenkayalılar artık sesiz çoğunluk değil sesi de varlığı da belli olan her kesim tarafından tanınan bir toplumuz. İşte tamda bu gündemle istişare toplantımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.  

  

 


 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1