• Diğer

Türkiye

Şenkaya Dernekler Federasyonu Atağa Geçti

Erzurum İli Şenkaya ilçesi ve Köy Dernekleri Federasyonu bir ilke imza attı. Bin 110 öğrenciye eğitim ve kırtasiye yardımı yaptı.

Şenkaya Dernekler Federasyonu Atağa Geçti

Okunma: 1661

21 Eylül 2017 21:13
-A

+A

Erzurum İli Şenkaya ilçesi ve Köy Dernekleri Federasyonu Başkanı Şenyurt Topal, Sultangazi’nin önde gelen siyaset ve iş dünyasının önemli ismi Federasyon Başkan Yardımcısı Osman Şeker ve Şenkaya Federasyonunun değerli Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Şenkaya ve çevre köylerde eğitim ve öğretim gören ihtiyaç sahibi Bin 110 öğrencinin yüzünü güldürdü. 

Erzurum İli Şenkaya ilçesi ve Köy Dernekleri Federasyonu’nun “ Eğitimsiz kimse kalmasın” projesi kapsamında Bin 110 öğrenciye kırtasiye, kışlık mont, ayakkabı ve giyim malzemeleri dağıtmak üzere İstanbul’dan Şenkaya’ya kardeşlik köprüsü kurdu. İstanbul’dan ‘eğitim yardım kamyonu’nu Şenkaya’ya gönderdiklerini açıklayan Şenkaya ve Köy Dernekleri Federasyonu Başkanı ŞenyurtTopal, “Federasyonumuz ülkemizi ilgilendiren her konuda olduğu gibi öğrencilerimizin eğitim-öğretim konusunda da hassasiyetini gösterip, kendi ilçemize de böyle çok anlamlı bir projeyi hayata geçirdik. Çocuklarımızın, evlatlarımızın yüzlerindeki başarı mutluluğu bizlerin mutluluğunu bir kat daha arttırıyor. Projeyle birlikte ülkemizde geleceğin genç nesil yavrularımıza bir nebzede olsa destek olunmasını sürdüreceğiz. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Projeye destek olan, emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1