• Diğer

Sultangazi

Senemoğlu Derneğinden Bozkurt’a Tam Destek

Hemşerilerinden CHP Suıltangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’a tam destek. Ardahan İli Göle İlçesi Senemoğlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Zarif Çapan “ Tüm gücümüzle Mimar Haluk Bozkurt’un yanındayız” dedi.

Senemoğlu Derneğinden Bozkurt’a Tam Destek

Okunma: 1225

22 Mart 2019 08:17
-A

+A

Merkezi Sultangazi Uğurmumcu Mahallesinde bulunana, Nüfus yoğunluğu bakımından önlerde yer alan, Ardahan İli Göle İlçesi Senemoğlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’u ağırladı. Dernek lokalinde projelerini açıklayan Başkan Adayı Bozkurt’a Senemoğlu Dernek Başkanı Zarif Çapandan tam destek açıklaması geldi.Mimar Haluk Bozkurt’a Hemşerilerinden tam destek

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf, STK ve ev ziyaretlerine ağırlık veren CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Halkın desteğini arkasına alarak emin adımlarla yürüyüşünü devam ettiriyor. Sultangazi’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Senemoğlu derneğini ziyaret eden Bozkurt, hemşerilerinin desteğini aldı.Zarif Çapan, Desteğimiz Bozkurt’aArdahan İli Göle İlçesi Senemoğlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Zarif Çapan, “farklı düşünce ve görüşte de olsak bir hemşerimizin Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesi göksümüzü kabartmıştır. Siyasi kimliğine bakmadan bu dönem tüm desteğimiz Mimar Haluk Bozkurt’a” dedi.  
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku