• Diğer

Sultangazi

Sami Hacıarifoğlu, Belediye Meclis Üyeliği Müracaatını Yaptı

AK Parti İlçe Başkanlığına gelen İnşaat Mühendisi Sami Hacıarifoğlu gerekli tüm bilgi ve belgelerin yer aldığı başvuru dosyasını ilçe başkanlığına teslim etti.

Sami Hacıarifoğlu, Belediye Meclis Üyeliği Müracaatını Yaptı

Okunma: 579

4 Aralık 2018 18:12
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen genç Mühendis Sami Hacıarifoğlu AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği Başvurusunu yaptı. İstanbul ve ilçelerinde Mühendis olarak görev yapan Sami Hacıarifoğlu aktif siyaset yaptığı AK Parti’de olmaktan sonsuz mutluluk duyuyorum” dedi.
 
İlçe Başkanlığı’na müracaat ederek belediye meclis üyeliği aday başvurusunda bulunan Hacıarifoğlu, yerelde Sultangazi’ye hizmet etme adına bu göreve talip olduğunu duyurdu.
Genç yaşında siyasette yeni bir hamle yapmak isteyen Sami Hacıarifoğlu Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı oldu. Dosyasını tamamlayarak İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin’e teslim eden Sami Hacıarifoğlu parti binasından ayrıldı. 


 
 
Sami HACIARİFOĞLU Kimdir?
             İnşaat Mühendisi                      
 
 1972 yılında Bayburt’ta doğdu. İlk öğrenimini Bayburt Yatılı Bölge Okulunda Orta öğrenimini İstanbul Bakırköy İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1996 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Özel bir Firmada Şantiye şefliği ve Proje Müdürlüğü yaptı ve 1999 yılında Arifoğlu İnşaat firmasını kurarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Özel Sektörde Müteahhitlik hizmeti vermektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin bir çok Proje ve Uygulanmasında yer almış olup, İller Bankasının Belediyelerin Su ve Kanalizasyon Altyapı Projeleri (SUKAP) ve BELDES Proje ve Uygulamasında bulnmuştur. Bilgisayar, Muhasebe, Belediyecilik ve Kamu İhale Kanunu, Kentsel Dönüşüm ve Şehir Şantiyeciliği Eğitimi almıştır.
Gaziosmanpaşa Bayburt Dernek Başkanlığı, Sultangazi Bayburt Derneği Başkan Yardımcılığı, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkan Yardımcılığı, BAYSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği, Milli Gençlik Vakfı, ÖNDER İmam Hatip Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2009 yılında Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adaylığı 2014 yılında Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adaylığı görevlerinde bulunmuştur. Arapça ve İngilizce bilen Sami Hacıarifoğlu Evli ve 3 çocuk babasıdır.
 
 
 
GÖREV ALDIĞIM SİYASİ PARTİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI:

Gaziosmanpaşa Bayburt Dernek Başkanlığı
Bayburt Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği
Sultangazi Bayburt Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği
BAYSİAD Bayburt Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği
ÖNDER İmam Hatip Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği
Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi adaylığı (2009 Yılı)
Ak Parti Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi adaylığı (2014 Yılı)
Bayburt Kültür Yardım Derneği Genel Başkan Yardımcılığı


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1